İstanbulda dolaşan 2022 Civic Sedan

Dün instagramda bi kaç sayfada istanbulda çekilmiş bikaç foto paylaşıldı sis mavisi 2022 honda civic sedan plakasızdı park halinde içi dışı bi kaç foto halinde yayınlamışlardı photoshop olmadığına ikna oldum bi kaç honda sayfasındada sorduğumda 2 adet istanbul sokaklarında dolaştığını söylediler içindeki tek farklılık arka havalandırma vardı and kanada versiyonlarındaki hiç bi donanım seviyesinde yok bu bi artı ama eksi olarakta anahtarınında fotosunu çekmişler uzaktan çalıştırma yoktu bilginiz varmı yada düşüncelerinizi merak ettim

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Fe kasa ile ilgili güncel bilgilerin paylaşıldığı konuyu ekliyorum. Oradan takip edebilirsiniz. Fotoğrafları çeken @Alperen58 hocam ilk bu forumda paylaştı sonra silinmesini istemişler. Bizde onu uyguladık. Tanıtım amaçlı geldiğini düşünüyoruz. Ek olarak City'ninde fotoğrafları vardı. Görülen o ki atı alan Üsküdar'ı geçmiş. :)

Aracınız
Civic FC5 2018
Aracınız
Dün instagramda bi kaç sayfada istanbulda çekilmiş bikaç foto paylaşıldı sis mavisi 2022 honda civic sedan plakasızdı park halinde içi dışı bi kaç foto halinde yayınlamışlardı photoshop olmadığına ikna oldum bi kaç honda sayfasındada sorduğumda 2 adet istanbul sokaklarında dolaştığını söylediler içindeki tek farklılık arka havalandırma vardı and kanada versiyonlarındaki hiç bi donanım seviyesinde yok bu bi artı ama eksi olarakta anahtarınında fotosunu çekmişler uzaktan çalıştırma yoktu bilginiz varmı yada düşüncelerinizi merak ettim

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Instagram verirmisimiz bizde bakalim nerde yayinlanmis

SM-A705FN cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri