Civic FC5 İzmir için Lastik

Aracınız
Civic FC5 2020
Arkadaşlar öncelikle hepinize merhabalar. Aracıma 4 tane yeni lastik almayı düşünüyorum. Zaman zaman şehir dışına (Bursa, İstanbul, Ankara) çıkıyorum. Aklımda Falken serisinin Ze310 modeli ve As210 modeli var sizce hangisini almalıyım? Ayrıca önerebileceğiniz lastik modeli var mı?

nicea

0
Aracınız
benimde lastik değiştirme zamanım geldi tanıdık bir lastikçiye sorduğumda yaz için 205 55 16 ebatını önermedi sadece kış için uygunmuş yaz lastiği için neden uygun olmadığına dair bir kaç neden saydı ama tam hatırlamıyorum bilgisi olan paylaşır.
Ayrıca bridgestone dan falkene geçersen memnun kalmayacağımı falkenin 2. sınıf lastik olduğunu söyledi

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
benimde lastik değiştirme zamanım geldi tanıdık bir lastikçiye sorduğumda yaz için 205 55 16 ebatını önermedi sadece kış için uygunmuş yaz lastiği için neden uygun olmadığına dair bir kaç neden saydı ama tam hatırlamıyorum bilgisi olan paylaşır.
Ayrıca bridgestone dan falkene geçersen memnun kalmayacağımı falkenin 2. sınıf lastik olduğunu söyledi
Konuştuğunuz lastikçi hiç hesap yapamamış. İki lastikte olur. 205 daha ucuz olduğu için daha ekonomik olur. Sadece çapı birazcık daha azalıyor. Forumda kullananlar var. Kasko sıkıntısı olur mu diyede araştırdılar. Bir sıkıntı olmaz diye dönüş alındı. Falken ödül alan premium lastiklere kafa tutan bir marka lastik testlerine bir bakın. Ek olarak Bridgestone sert ve uzun ömürlü bir lastiktir. Honda'larda uğultu yapar. Falken daha yumuşak ve sessiz lastiktir.

Screenshot_20200702-093542.jpeg

Faaliyet Ayn-ı Lezzettir...

Aracınız
Civic FC5 2019
Hocam Merhaba, İzmir'de yaşadığınızı düşünerek size Good-Year EfficientGrip öneriyorum. Çok sessiz ve yağmur tutuşu çok iyi. Continental Premium Contact sizin için çok yumuşak olur, 25-30bin arası değiştirirsiniz. Bridgestone ER33 de diğer tercihiniz olabilir. Diğerlerine göre biraz daha sert gelebilir.

Aracınız
Civic FC5 2020
Arabanın üzerinden bayii çıkışlı Bridgestone Turanza var önceden continental kullanmış biri olarak bridgestone dan aşırı soğudum. Ufak bir araştırmadan sonra fiyat performans olarak Falken marka almaya karar verdim. Yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar yarın Falken in ziex310 serisini alıcam hayırlısıyla.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2017
Aman diyim he deyin öyle öyle deyin geçin ülkede kalitesine göre gayet ucuza alınan tek tük şeyler kaldı kapitalist yamyamları uyandırıp onun da piyasasını uçurmasınlar

CIVIC 2017 FC5 RS

LEON 2009 MK2 1.4 TSI

Geri