Civic FD6 İzmir veya bursa direksiyon kutusu revizyonu

Ad Soyad
Ahmet Aydınlı
Aracınız
Civic FD6 2009
Herkese kazasız belasız sürüşler arkadaşlar.
1-Direksiyon kutusu daha önce revizyon olduysa yapamayız diyen ustalar olduğu için,
2-Hem tamircilerden direksiyon revizyonu yapan olan ustalar hemde sadece direksiyon tamiri yapan ustalar olduğu için,
3-ayrıca sorunun kaynağı tam belli olmamakla birlikte direksiyon kutusundan şüphelenildiği ve nokta atışı için,

Aracım FD6 kasa. Tespit edilemeyen kıt sesi konusunda durumu açıklamaya çalıştım. Yardımcı olmak isteyen arkadaşlarmız oldu. Gerçekten zor bir durumda kaldım. Çanakkalede tam tespiti yaptıramadım. Bana hem tespit veya gerekliyse tamirat için Bursa veya İzmir için Özellikle hondalar konusunda uzman sağlam bir direksiyon ustası önerebilir misiniz?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Direksiyon tamirinin merkezi İstanbul Bostancı sanayisidir. Çok uzak değilsiniz, biraz daha yol yapıp işi ehline yaptırırsanız daha iyi olur.

Herkese kazasız belasız sürüşler arkadaşlar.
1-Direksiyon kutusu daha önce revizyon olduysa yapamayız diyen ustalar olduğu için,
2-Hem tamircilerden direksiyon revizyonu yapan olan ustalar hemde sadece direksiyon tamiri yapan ustalar olduğu için,
3-ayrıca sorunun kaynağı tam belli olmamakla birlikte direksiyon kutusundan şüphelenildiği ve nokta atışı için,

Aracım FD6 kasa. Tespit edilemeyen kıt sesi konusunda durumu açıklamaya çalıştım. Yardımcı olmak isteyen arkadaşlarmız oldu. Gerçekten zor bir durumda kaldım. Çanakkalede tam tespiti yaptıramadım. Bana hem tespit veya gerekliyse tamirat için Bursa veya İzmir için Özellikle hondalar konusunda uzman sağlam bir direksiyon ustası önerebilir misiniz?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Eğer Kutu Değişecek ise bursa ya Artı Direksiyon Şubesi Açıldı Uğra Sana Kesin Net Bilgiyi Versinler

Yolda giderken alt takımdan sesler geliyorsa alt takım bozuk gibi ses yapar çünkü ayar somunu var kutularda git 1 milim sıktır ayarı ses kesilir

Ama kutunun kendisinde sorun varsa ayarla geçmeyecek şekilde ise kutu değişir revize işine fazla girme çok sağlıklı değil çünkü

SM-A715F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri