Jantlarda sensör

Selamlar. Lastik basınçları için jantlarda veya lastiklerde herhangi bir sensör bulunmaz. Lastik basınçları teker dönüş miktarının hassas bir biçimde bilgisayar tarafından ölçülmesiyle hesaplanır.

Selamlar. Lastik basınçları için jantlarda veya lastiklerde herhangi bir sensör bulunmaz. Lastik basınçları teker dönüş miktarının hassas bir biçimde bilgisayar tarafından ölçülmesiyle hesaplanır.

Bende böyle biliyorum. Lastikçinin biri "amortisörlerdeki dengesizlikten algıladığını" söyledi.

son bir aydır lastik basınç uyarısı istikrarsız bir şekilde yanıp duruyor.
sürekli havalarını kontrol ettirip, eksik varsa tamamlatıyorum.
son uyarıda kalibre ettim, iki gündür yanmıyor. ama ne zaman yanacağı belirsiz.
çok istikrarsız davranmaya başladı, kafayı yiyeceğim

Gecenlerde Toyota servisine gitmiştim.orda lastikleri değiştireceğinizde dikkat edin.jantlarda sensör var. Fiyatının 500 tl oldugunu söylediler.lastikcinizii uyarın dediler.bende bugun kışlıkları herzamanki lastikxime değiştirmeye gittim.adamı basta bi güzel uyardım.aman abi sensörlere dikkat edin bijonları fazla sıkmayın diye.adam abi senin sensörleri çalmışlar dedi:) sensör yokmuş bizim jantlar.e dedim nasıl lastik basıncını ölüyor o zaman dedim.harrket ettikten sonra ölüm yapıyor dedi.

E6603 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Gecenlerde Toyota servisine gitmiştim.orda lastikleri değiştireceğinizde dikkat edin.jantlarda sensör var. Fiyatının 500 tl oldugunu söylediler.lastikcinizii uyarın dediler.bende bugun kışlıkları herzamanki lastikxime değiştirmeye gittim.adamı basta bi güzel uyardım.aman abi sensörlere dikkat edin bijonları fazla sıkmayın diye.adam abi senin sensörleri çalmışlar dedi:) sensör yokmuş bizim jantlar.e dedim nasıl lastik basıncını ölüyor o zaman dedim.harrket ettikten sonra ölüm yapıyor dedi.

E6603 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Bende böyle biliyorum. Lastikçinin biri "amortisörlerdeki dengesizlikten algıladığını" söyledi.

son bir aydır lastik basınç uyarısı istikrarsız bir şekilde yanıp duruyor.
sürekli havalarını kontrol ettirip, eksik varsa tamamlatıyorum.
son uyarıda kalibre ettim, iki gündür yanmıyor. ama ne zaman yanacağı belirsiz.
çok istikrarsız davranmaya başladı, kafayı yiyeceğim
Havası azalan lastiği kontrol ettirin. Sizin dışarıdan farkedemediginiz bir cıvata, lastiğe girmiş olabilir.

Lenovo A7020a40 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Abs den ölçüyor. Dönüş farkını algılıyor diğer lastiklerle karşılaştırıp

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

(y)

Geri