JDM Style

Hocam;
Arastirmalariniz icin cok tesekkur ederim. Boludaki gibi komple bir set icin fiyat bana gayet uygun geldi. Fenni muayenede agir kusur olma ihtimali nedir muhtemelen agir kusurdur degil mi [MENTION=563]bilisim[/MENTION] su an spor yay ariyorum ve Kararsiz kaldim oncelikle 35 mm mi yoksa 50 mm mi? Turkiye sartlarinda ve 4-5 kisinin de binecegini goz onune alirsak 35 mm daha cazip geliyor fakat gorsel olarak nasil olur aracin camurlugu ile lastik arasi bosluk kac cm duser? Yay markasi konusunda eibach duaunuyordum fakat alman urunu olan ve 20 yil garanti veren TUNZERO diye bir yay gordum bunun hakkinda yorumlariniz nelerdir?

iPhone 'umdan Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Aracınız
Headers bence önemli komple sette alsaniz tek de alsaniz headers e dikkat edin.diğeri sonuçta düz boru son susturucu.yay konusunda [MENTION=194]Can[/MENTION] in dediği gibi sonuçta alıp takip memnun olmamak var. Eicbah tercih edilen ve konforlu bir yay ben kullanmadjm ama arastirmalarimda hep bu şekilde yorumlar okudum

Arkadaşlar banada typer ön ek lazım uygun ve kaliteli olan tavsiye edeceğiniz bi yer var mi

sorun sende değil, fark bizde!?

Arkadaşlar banada typer ön ek lazım uygun ve kaliteli olan tavsiye edeceğiniz bi yer var mi

sorun sende değil, fark bizde!

80₺ civarı ben aldım ıstanbul tuning'den Türkiye'nin her yerine kargo siparişi var , ve tamamen esnek olanından gayet memnunum sürtme yapıyor kırılma YoK ! Alıp boyatıp takmak size kalıyor

MY L❤️VE HONDA

Geri