Civic FC5 Kablosuz şarj taktırmak istiyorum.

Aracınız
Civic FC5 2019
Merhabalar keyifli forumlar diliyorum. Konu başlığı var mı bilmiyorum baktım bulamadım. 2019 makyajlı eco elegance aracıma kablosuz şarj taktırmak istiyorum İstanbulda ikamet ediyorum, taktıran var mı? Maliyeti nedir serviste mi yoksa dışarıda tavsiye edeceğiniz bir yer var mıdır? Şimdiden teşekkür ederim.

Aracınız
Civic FC5 2020
Ben serviste taktırdım ilk alırken. Hediye olarak. Hızlı şarj yapmıyor dikkat edin. Bence önemli. Hızlı şarj olanından taktırın yoksa uzun yolculuk harici işe yaramayacaktır

Aracınız
Civic FC5 2019
Ben serviste taktırdım ilk alırken. Hediye olarak. Hızlı şarj yapmıyor dikkat edin. Bence önemli. Hızlı şarj olanından taktırın yoksa uzun yolculuk harici işe yaramayacaktır
Teşekkür ederim önemli bir bilgi. Hiç farketmemiştim hızlı şarj özelliği olanı

Aracınız
Civic FC5 2020
Bizde İstanbul cem plaza dan 2020 eco elegance aldık geçen gün. Kablosuz şarj bölümüne indirdim telefonu. (Samsung note 10 plus) 30 dakikada yüzde 3 yükselebildi telefon şarjım. Ve telefon da kullanımda değildi. Kapalı vaziyette bekliyordu. Telefon da resmen cayır cayır yanıyordu. Yani tam. Bir fiyasko kablosuz şarj olayı.

Aracınız
Civic FC5 2020
Bende aracı ilk aldığımda öyleydi aşırı yavaş şarj edip telefonu ısıtıyordu 1000km bakımına gittiğimde durumu açıkladım böyle olmaması gerekiyodu telefonda sorun olabilir dediler sonra değiştirip farklı bi kablosuz şarj taktılar şuan 15–20 dk da yüzde 10 falan yükseliyor eskisine göre çok daha iyi şuan
Sanırım ilk alındığında normal takılıyor hiçbir işe yaramayan ama söylediğiniz zaman değiştiriyorlar ben gittiğimde serviste kontrol edip şey demişlerdi bi sorun gözükmüyor ama biz yine de değiştirdik yenisini taktık demişlerdi bi sorun olmasa niye değiştirsinler ki ?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
Bende aracı ilk aldığımda öyleydi aşırı yavaş şarj edip telefonu ısıtıyordu 1000km bakımına gittiğimde durumu açıkladım böyle olmaması gerekiyodu telefonda sorun olabilir dediler sonra değiştirip farklı bi kablosuz şarj taktılar şuan 15–20 dk da yüzde 10 falan yükseliyor eskisine göre çok daha iyi şuan
Sanırım ilk alındığında normal takılıyor hiçbir işe yaramayan ama söylediğiniz zaman değiştiriyorlar ben gittiğimde serviste kontrol edip şey demişlerdi bi sorun gözükmüyor ama biz yine de değiştirdik yenisini taktık demişlerdi bi sorun olmasa niye değiştirsinler ki ?

Bende bir sorun olduğunu düşünüyorum. Özellikle araçtaki kablosuz şarj bölümü de aşırı ısınıyor.Bende yarın aracı 1000 kilometre bakımına götüreceğim

Aracınız
Civic FC5 2017
Bende bir sorun olduğunu düşünüyorum. Özellikle araçtaki kablosuz şarj bölümü de aşırı ısınıyor.Bende yarın aracı 1000 kilometre bakımına götüreceğim
Telefon uyumlu ondan yapar birde tam deng gelmesi gerekiyor Bobine

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020

Bence yarın gittiğinizde şikayetinizi söyleyin söylediğinizde zaten kontrol ederler sonra değiştirirsiniz ücret istemezler diye düşünüyorum benden istemediler

Aracınız
Civic FC5 2020
Bence yarın gittiğinizde şikayetinizi söyleyin söylediğinizde zaten kontrol ederler sonra değiştirirsiniz ücret istemezler diye düşünüyorum benden istemediler

Serviste durumu anlattım. Bana diyor ki kablosuz şarjı biz takmadığımız için biz bakmıyoruz. Şaka gibi. Diyarbakır kardelen servisinin dönüşü bu şekilde. Yani resmen dalga geçiyor adam benle. Yarın İstanbul cem mağazasını arayıp durumu ileteceğim. Bakalım ne diyecekler.

Geri