Kablosuz Telefon Şarjı Sorunu !

Ad Soyad
STEKİN
Aracınız
Civic FE1 2021
Selamün aleyküm arkadaşlar. Fe1 kasa executive + aracımı alalı 1 yıl oldu. Aldığımdan bu güne telefonumun kablosuz şarj olma özelliği olmadığından deneyememiştim. 2 gündür İphone 14 pro kullanıyorum ve telefonu aracımda şarj bölmesine koyduğumda bir türlü normal şarj olmuyor. Şöyle anlatayım; telefonu kayuyorum şarj başlıyor 2 saniye sonra kesiliyor telefonu biraz oynatıyorum tekrar başlıyor 2-3 saniye sonra yine gidiyor. Telefonun yönünü değiştiriyorum konumunu değiştiriyorum vs. bazende 10 dk. civarı kesilmiyor. arızamı var anlamadım. hani telefon şarj kısmına denk gelmiyor desen önce başlayıp sonra neden kesilir anlamadım.
Sizde durum nasıl merak ettim. Servise gitmelimiyim.

Ad Soyad
Onur Z
Aracınız
Civic FE1 2022
Merhaba, iphone 11 ile hiç sorun yaşamıyordum. Ancak eşimin iphone 14 ü birebir aynı problemi yaşıyor. Telefonun sarj yuvasınjn olduğu alt kısmı motora bakacak şekilde koymaya başladım. Şimdi bazen yine sorun yapıyor bazen yapmıyor. Telefonun kabının kalın geliyor olabileceğini düşünüyorum. Bir de kapsız deneyeceğim.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
Özgür baran
Aracınız
Civic FE1 2022
Bende 14 pro max de yaşıyorum sorunu hatta belki şeffaf magsafe kılıf alınca çözülür dedim ama çok değişmedi. Dediğiniz gibi şarj kısmı motora bakarsa bi nebze olsun daha uzun süre kopmadan şarj ediyor

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
fatih atay
Aracınız
Civic FE1 2021
dostlar sorun telefonda
iphone’larda arka kamera çıkıntılı o nedenle telefon tam temas etmiyor bağlantı kopuyor
sırtı düz bi telefon ile deneyin sorun kalmaz

2023 ECO EXECUTIVE PLUS

Geri