Kaç kisiyiz

Harika tebrik ederim... Çünkü yaptiklarinizin geniş çevrelere ulaşmasına sevindim inşallah daha çok kişiye daha çok faydalar sağlar başarılarınızin devamını dilerim... teşekkür ettim

SM-E700F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Güzel dilekleriniz için teşekkür ederiz...

Umarım bir gün Ankara’da da buluşup bir organizasyon yaparız verilen bütün bilgilerden dolayı herkese teşekkür ediyorum

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Umarım bir gün Ankara’da da buluşup bir organizasyon yaparız verilen bütün bilgilerden dolayı herkese teşekkür ediyorum

Havalar biraz düzelince katılım durumuna göre [MENTION=964]maksu[/MENTION] hocam buluşma ayarlar ;)

Havalar biraz düzelince katılım durumuna göre [MENTION=964]maksu[/MENTION] hocam buluşma ayarlar ;)
Hadi bakalım. Benim niyetim kışa girmeden önce bir şey yapmaktı ama sesime ses veren olmadı. Mart sonu Nisan başı ayarlayalım. Emir büyük yerden :)

HTC U11 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Hadi bakalım. Benim niyetim kışa girmeden önce bir şey yapmaktı ama sesime ses veren olmadı. Mart sonu Nisan başı ayarlayalım. Emir büyük yerden :)

HTC U11 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Estağfurullah Murat hocam emir ne haddimize, katılım olmaz ise geçen seferki gibi başlamadan bitiririz :)

[MENTION=3]NoFeaR[/MENTION] hocam aracımı satılık olarak yazacağım bir konu var mı? Yoksa yeni bir konumu açmamız mı gerekiyor.

Uygulama cok guzel :)

SM-G800H cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri