Kampanya Hondacı Hondacıya yol verir

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Bu fb7 cilerde dahıl rs cıler sanırım boş durmuyor ne zaman bir FB 7 görsem yarısmaya kalkıyor sonrasında şaşırıp kalıyor

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Eco civic diye düşünürse şaşırması normal. Fakat arada çok fark olduğunda direk anlaması lazımdı. Keyfinede gazlanabilir bunda sıkıntı yok.

Faaliyet Ayn-ı Lezzettir...

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Sizi görünce gaza gelmişlerdir.
Bugün önüme bir Fd6 dek geldi. Sol şeritte yavaş gidiyordu. Sellektör yaptım sağa çekildi geçerken selam düdüğü çaldım. Arkadan bir gelişi var ışığa kadar takip etti. Ya bu bana ne diye korna çaldı dedi. Veya bu nasıl bir Honda dedi anlayamadı.

Faaliyet Ayn-ı Lezzettir...
Kornayı duyunca hadi yarışalım falan anlamıştır muhtemelen :ROFLMAO:

Aracınız
Civic FB7 2014
Trafikte ne zaman Honda bir araba görsem selam veresim geliyor.(y)

Aracınız
Civic FC5 2018
Elimden geldiği kadar hızlı gittiğimde arkasında 5-10 saniye takılıyorum, sonra yavaştan sağıma bakarak solluyorum, hani bakarsa bir slm vereyim diyorumda ,Ankarada pek slm veren olmuyor.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Genelde gördüğüm Civic'lerin çoğuna selam veriyorum. Geri dönüş yapan bir Vtec-2 oldu. :)

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Aracınız
Civic FC5 2019
Aynısı Şanlıurfa - Adıyaman karayolunda başıma geldi.. Arkadaş Urfa girişinde bildiğin taciz etti sağa geçip yol verdim, 10 15 km sonra baktım önümde tam sollayayım dedim(ki çok yavaş gidiyordu niyetim taciz etmek değildi) burun burunayken gaza asılması bir oldu... Vesselam Bozovayı ışıklarında yine yan yanayız(bilen bilir ışıklardan sonrası yokuş yukarı) neyse usulca geçtim gittim düzlüğe geldim baktım arkadan deli fişek geliyor... tam burun buruna geldik Dedim yetti gari klimayı kapattım LPG'den benzine geçtim S mode aldım gazı kökledim Vallahi aracımdan canavar çıktı iki gözümün çiçeği sinek gibi kaldı dikiz aynasında... Her gri fd6 görünce aklıma bu anım gelir... Uzun tuttum vallahi zevk veriyor anlatması
FD6 ' lar FC5 ' lere neden gıcık ? ( bomb has been planted )

Ankara trafiğinde genelde siyah renkli 1-2 tane FD6 denk geliyor hergün işe giderken (havalimanı yolu) arkedeşşş ne zaman arkamda olsalar beni bi geçme arzusu ile taciz ediyorlar . Artık paronaya oldummu diye düşünüyorum :D

Redmi Note 9 Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri