‼️‼️❌Kampus web ??‍♂️‼️‼️

Konu ile alakadar olan forum yöneticilerine teşekkür ederim
Duyarlı olmanız sevindirici
Bazı arkadaşların dediği gibi genelde Herhangi bir internet sitesinde bir araştırma yaptığınızda evet o yönde tanıtım reklamları geliyor ama ben bu konuda hiç arattırma yapmadığım halde sürekli reklam geliyor ve o kadar çok geliyor ki sayfanın her tarafı reklamlarla dolu gibi hissediyorum kendimi.
Tabii site yönetiminin elinde olan bir şey var mı engellemek adına benim öğrenmek istediğim oydu
yoksa elde olmayan imkanlarda dolayı ise yapacak bir şey yok

Konu ile alakadar olan forum yöneticilerine teşekkür ederim
Duyarlı olmanız sevindirici
Bazı arkadaşların dediği gibi genelde Herhangi bir internet sitesinde bir araştırma yaptığınızda evet o yönde tanıtım reklamları geliyor ama ben bu konuda hiç arattırma yapmadığım halde sürekli reklam geliyor ve o kadar çok geliyor ki sayfanın her tarafı reklamlarla dolu gibi hissediyorum kendimi.
Tabii site yönetiminin elinde olan bir şey var mı engellemek adına benim öğrenmek istediğim oydu
yoksa elde olmayan imkanlarda dolayı ise yapacak bir şey yok

Hocam bende de haber sitelerinde çıkıyor aynı reklam. Forumda özel üyeyim şu an hiç reklam yok.

Arkadaşlar forumun sürekliliğini sağlayabilmek için Google reklamlarına ihtiyaç duyuyoruz. Sizlerden gelen geri bildirimler ile de elimizden geldiği kadar düzenleme ve engelleme yapmaya çalışıyoruz. Reklam sayıları ile ilgili google otomatik reklamları kullanıyoruz reklam yerleşimini ve sıklığını kendisi ayarlıyor.
Forumun hızıyla ilgili güncelleme çalışmalarımız devam ediyor, şu anda gözle görülür bir hızlanma var.

Abi reklamsiz forum secenegimiz mevcuttu reklamlardan sıkılan forumdaşlarımız cüz'i miktarda yardımda bulunurlarsa kullanabiliyorlardi. Devam ediyorsa rahatsız olanlara bir seçenek olabilir.
Arkadaşlar forumun sürekliliğini sağlayabilmek için Google reklamlarına ihtiyaç duyuyoruz. Sizlerden gelen geri bildirimler ile de elimizden geldiği kadar düzenleme ve engelleme yapmaya çalışıyoruz. Reklam sayıları ile ilgili google otomatik reklamları kullanıyoruz reklam yerleşimini ve sıklığını kendisi ayarlıyor.
Forumun hızıyla ilgili güncelleme çalışmalarımız devam ediyor, şu anda gözle görülür bir hızlanma var.

ES7 2004
FB7 2013
FC5 2017
TUCSON 2015

Moderatörün son düzenlenenleri:

Forumda gerçekten hızlanma var gibi. En azından bildirimler daha stabil. Hangi üyenin hangi mesaja tepki verdiği ya da hangi konuya yazdığıyla ilgili bildirim kutucuğunda konu başlığına tıklanmıyordu bazen. Şu anda çok stabil. Hatta yeni bildirimlerin yanında küçük işaret olması da güzel olmuş.

Emeği geçen herkese teşekkürler. ??

Geri