Kapı iç döşemelerde ses

Aracınız
Merhaba arkadaşlar, servise bir türlü anlatamadığım bir problemi sizinle paylaşmak istiyorum. Sorun sizde de mevcut ise fikir alışverişinde bulunmuş oluruz. 2018 executive aracımda Ön kapıların iç döşemelerine (orta - üst taraf) hafif bir baskı uygulayınca çıtır çıtır ses yapıyor, özellikle o krom olan kısım. Yanlışlıkla kolum falan değdiğinde ses sinir bozuyor. Ne hikmetse arka kapınınkiler gayet sağlam iken, ön kapıların iç döşemeleri bu halde, sanki tutkalla yapıştırılmış ama oturmamış gibi. Servise anlattığımda çözüm arama yoluna gitmeden kestirip atıyor. Olur öyle esner gibisinden cevaplar aldım. Arka kapıda neden esnememiş dediğimde öyle ifadesiz bir suratla bakıyorlar takmıyım diye müzikle falan örtbas etmeye çalışıyorum. bu tarz bir problem yaşayan var mı?

Sent from my iPhone using Tapatalk

kayhanbozkus

0
Yönetici
Bende bahsettiginiz ses iceri binince kapiyi tutup cekmemize yarayan kumas kapli olan parcanin dis tarafina yakin bi noktasina dirsegimi falan koyunca geliyor.

SM-G965F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Bende bahsettiginiz ses iceri binince kapiyi tutup cekmemize yarayan kumas kapli olan parcanin dis tarafina yakin bi noktasina dirsegimi falan koyunca geliyor.

SM-G965F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Evet o bölgeler, bir de deri kaplama olan yerin üzerinde krom çıta var uzun. Onu bastırınca da aynı şekilde kötü bir ses geliyor

Selamlar benim 2017 ex aracımda da sağ ön tarafta rahatsız edici bir titreşim sesi geliyordu geçer geçet dediler 8bin km dayanabildim 3. Kez götürdüm test ettik emniyet kemerini köküne kadar çekince ses durdu. Sorun sağ ön koltuk emniyet kemerindeydi tamiratı yapıldı ses kesildi.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Merhaba arkadaşlar, servise bir türlü anlatamadığım bir problemi sizinle paylaşmak istiyorum. Sorun sizde de mevcut ise fikir alışverişinde bulunmuş oluruz. 2018 executive aracımda Ön kapıların iç döşemelerine (orta - üst taraf) hafif bir baskı uygulayınca çıtır çıtır ses yapıyor, özellikle o krom olan kısım. Yanlışlıkla kolum falan değdiğinde ses sinir bozuyor. Ne hikmetse arka kapınınkiler gayet sağlam iken, ön kapıların iç döşemeleri bu halde, sanki tutkalla yapıştırılmış ama oturmamış gibi. Servise anlattığımda çözüm arama yoluna gitmeden kestirip atıyor. Olur öyle esner gibisinden cevaplar aldım. Arka kapıda neden esnememiş dediğimde öyle ifadesiz bir suratla bakıyorlar takmıyım diye müzikle falan örtbas etmeye çalışıyorum. bu tarz bir problem yaşayan var mı?

Dostum selamlar. Benim aracım hatchback fk7. Aracı sürerken Sol diz kapağım kapıya değdiğinde gicirtilar gelmeye başlıyor. Ayni sorundan muzdaribiz. Sinir bozucu bir ses. Cozum üretirsen lütfen paylaş bizimle.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Tekrar servise gittim döşemeleri biraz daha sıktılar. Ses yine var ama eskiye göre daha iyi. Bu arada silikon sprey işe yaramıyor o bölgede.

Geri