Kapı kitlememe!!

Aracınız
Civic FC5 2018
Selamın aleyküm abiler kardeşler aracım fc5 kasa 2018 civic modeldir benim sorunum araçı kitlemeye çalıştığımda sadece sağ arka kapı kitlenmiyor aracın kapılarını kitlerden içerken kitleyip kapatıyorum bu konu hakkında bilgisi olan veya başına böyle bir olay gelen varsa yardımcı olursa sevinirim

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Selamın aleyküm abiler kardeşler aracım fc5 kasa 2018 civic modeldir benim sorunum araçı kitlemeye çalıştığımda sadece sağ arka kapı kitlenmiyor aracın kapılarını kitlerden içerken kitleyip kapatıyorum bu konu hakkında bilgisi olan veya başına böyle bir olay gelen varsa yardımcı olursa sevinirim

Kilit motoru arızalanmış veya ayarı bozulmuş olabilir.

Aracınız
Civic FC5 2018
Öyle olsa diğer kapıları kitlememesi lazım değil mi sadece sağ arka kapıda sıkıntı var ya kitlemiyor yada kitlendiği zaman açmıyor

Her kapı içerisinde kapı kilidini açan ve kapatan bir mini motor bulunur. İçerden manuel şekilde mandalı itip kilitleyebilir, çekip açabilirsiniz. Ama kumanda tetiği ile açılıp kapanmıyorsa ya soket ya da kilit motoru problemi vardır.

Aracınız
Civic FC5 2018
merhabalar
kilit ile ilgili benim de bir sorum var.
2018 elegance eco var. hareket sonrasında kapılar otomatik kilitlenmiyor. eski clio larda içeriden kilitleme tuşuna basılı tuttuğumda bu özellik aktif oluyordu. bunda da bir sey yapmam mi gerekiyor?

ayrıca seyir halinde kapıların açılmasına izin veriyor. normal midir
Teşekkürler

MI 5 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
merhabalar
kilit ile ilgili benim de bir sorum var.
2018 elegance eco var. hareket sonrasında kapılar otomatik kilitlenmiyor. eski clio larda içeriden kilitleme tuşuna basılı tuttuğumda bu özellik aktif oluyordu. bunda da bir sey yapmam mi gerekiyor?

ayrıca seyir halinde kapıların açılmasına izin veriyor. normal midir
Teşekkürler

MI 5 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Honda grubunda bu özellik yok. Ancak cam kaldırma modülü ile bu özelliği edinebilirsiniz. Forum içerisinde konusu mevcut.

Nokia 3310 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri