Civic FC5 Kaput altı keçesi

Aracınız
Civic FC5 2018
2018 civic kaput altı keçesi fare (servisin tahmini) tarafından parçalanmış.İkinci el olarak bulabileceğim bir adres bilen var mı? Ya da tamir ettirebileceğim bir yer Eskişehirde.

Ekli dosyalar

• IMG_20200125_085844.jpg
    IMG_20200125_085844.jpg
    151.1 KB · Görüntüleme: 154
Aracınız
Civic FC5 2019
2018 civic kaput altı keçesi fare (servisin tahmini) tarafından parçalanmış.İkinci el olarak bulabileceğim bir adres bilen var mı? Ya da tamir ettirebileceğim bir yer Eskişehirde.
Hocam merhabalar bende de fare kemirmis galiba siz nasıl bir çözüm buldunuz servis sipariş gecelim dedi o şekilde kalsın mi yoksa çıkma bulabilir miyim bilemedim teşekkürler

Aracınız
Civic FC5 2018
Hocam merhabalar bende de fare kemirmis galiba siz nasıl bir çözüm buldunuz servis sipariş gecelim dedi o şekilde kalsın mi yoksa çıkma bulabilir miyim bilemedim teşekkürler
Malesef çözemedim öyle duruyor henüz çıkmacıları gezdim ama bulamadım

Moderatörün son düzenlenenleri:
Aracınız
Civic FC5 2019
Malesef çözemedim öyle duruyor henüz çıkmacıları gezdim ama bulamadım
Anladım bende bir iki cikmaciyi aradim ancak sonuç olumsuz kemirgenler bunu yapıyormuş aracı bir süre aynı yere koymuyorum keceye de kokusuz raid sinek ilacı sıktim ancak yalıtım malzemesi ve siyah yalıtım bandı ile tamir edenler varmış

Aracınız
Civic FC5 2018
benim önceki aracımda olmuştu kokusuna tekrar geliyor önce yıkatın o keçeyi sonra siyah tamir bantları var kalın onunla iyice yapıştırın sonrada kenarına dikiş taptırın ben çadırcılarda yaptırmıştım gayet iyi olmuştu. geçmiş olsun.

Geri