Kaput dalgalanma ve c sütunu göçüğü

Aracınız
Arkadaşlar bu konu hakkında bugün ikinci kez gittim servise,orda servis şefiyle tanıştık..konuyu çok iyi biliyor ve bana söylediği bu sorunun bütün araçlarda olduğu...hiç bir şekilde sorun giderilemiyor,bu fabrikasyon bir durum oldugu için fazla müdahale şansımız yok dedi..Ben dedim ki bazı arkadaşlarda bu sorun yokmuş dedim,onlar dikkat etmiyorlardir dedi...bizim burdaki bütün test araclarindada var aynı durum dedi

Hocam bu araçlarda bir kaza esnasında kaputun esnemesi için bir sistem mevcut... O yüzden kaputun bağlantı yerlerinde yüksek hızlarda esneme yapması olabilir ancak ben bunu kendi aracımda fark etmedim... 160a kadar çıktım ve kaputa dikkat ettim ancak öyle dalgalanacak kadar bir titreşim yoktu...

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Arkadaşlar bu konu hakkında bugün ikinci kez gittim servise,orda servis şefiyle tanıştık..konuyu çok iyi biliyor ve bana söylediği bu sorunun bütün araçlarda olduğu...hiç bir şekilde sorun giderilemiyor,bu fabrikasyon bir durum oldugu için fazla müdahale şansımız yok dedi..Ben dedim ki bazı arkadaşlarda bu sorun yokmuş dedim,onlar dikkat etmiyorlardir dedi...bizim burdaki bütün test araclarindada var aynı durum dedi

Bence servis şefi de bilmeden biraz sallamış :)
Kendi aracım görünürde yok, görünürde diyorum aracı kullanırken kaputu görmek biraz zor. Ancak geçen hafta arkadaşıma 2017 ekim üretimi civic aldık 600 km yan koltukta seyahat ettim sık sık koltukta dikilerek kaputu izledim ancak dalgalanma göremedim.

kayhanbozkus

0
Yönetici
Benim de basima boyle bir sikinti gelmedi. 190 kmleri gordum hatta ve ruzgarli bir yoldu.

ES7 - FB7 - FC5

#06AFM316

Aracınız
Bence servis şefi de bilmeden biraz sallamış :)
Kendi aracım görünürde yok, görünürde diyorum aracı kullanırken kaputu görmek biraz zor. Ancak geçen hafta arkadaşıma 2017 ekim üretimi civic aldık 600 km yan koltukta seyahat ettim sık sık koltukta dikilerek kaputu izledim ancak dalgalanma göremedim.

Bana da sallamış gibi geldi...

Cevaplarınız için teşekkür ederim..Fakat şu an ne yapacağımı bilmiyorum..Ne yapmam gerektiği konusunda bir fikir verirseniz sevinirim..Serviste bir sonuç alamadım

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Cevaplarınız için teşekkür ederim..Fakat şu an ne yapacağımı bilmiyorum..Ne yapmam gerektiği konusunda bir fikir verirseniz sevinirim..Serviste bir sonuç alamadım

Bulunduğunuz şehirde başka servis var mı?

Arkadaşlar merhaba 3 hafta önce sıfır 2018 eco elegance otomatik vites civic aldım..Şu an 2800 KM.de göçük falan yok çok şükür..fakat aldığımdan beri kaputta şoför tarafında dalgalanma var.. sürat 120 yi geçtikten sonra oluyor. Bunu net olarak tespit ettik..bugün kayseri inciroglu yetkili honda servisine götürdüm,daha öncede 3-4 araba gelmişti yaptık dediler bi ayar yapıp tamam dediler..babamla arabaya bindik denedik yine dalgalanma var geri gittik servise cumaya randevu verdiler herhalde kaputun altına cama yakın olan kısma bir şey ilave edecekler tam anlamadım..Acaba bu sorunla karşılaşıp çözüm bulan var mı

bende 6 haziranda kayseriden aldım arabamı göçük olayı yok ama dalgalanma bendede var araçı yaptırınca yazarsan sevinirim bende gitmeyi düşünüyorum teşekkürler

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

bende 6 haziranda kayseriden aldım arabamı göçük olayı yok ama dalgalanma bendede var araçı yaptırınca yazarsan sevinirim bende gitmeyi düşünüyorum teşekkürler

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Valla hocam burdan bir netice alamadık...Bende akşam üstü honda Türkiye yi aradım anlattım aynen,kayıt oluşturdular telefonla tekrar dönüş yapılacağını söylediler..Bence sizde arayın

Aracınız
Valla hocam burdan bir netice alamadık...Bende akşam üstü honda Türkiye yi aradım anlattım aynen,kayıt oluşturdular telefonla tekrar dönüş yapılacağını söylediler..Bence sizde arayın

Bence aracın kaputunda bir sorun yok beyler... yada bir video atabilirseniz sorunu net bir şekilde görebiliriz...

Geri