Kaput filmi

Aracıma iki sene önce mutluhan dan kaput filmi yaptırdım. Son bir haftadır kaputta lekeler belirmeye başladı, bir yerden yağ falan gelmiştir diye düşünürken lekelerin bugün bütün kaputu kapladığını gördüm.
Kaput filmini söküp,kaputu iyice sildim . Neyse ki kaputta herhangi bir sararma olmamış. Başka forumlara da baktım. Bu tip film sarmaları kaptunun boyasına kadar işleyebiliyormuş.
Aklınızda olsun ,sararma görürseniz hemen sökün.
20190313_133707.jpeg

SM-N960F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
bende reklamcıda şeffaf folyo ile kaplatmayı düşünüyorum (kaput tamponlar marşpiyel ve kapıları yarıya kadar) yapışkanlı falan profesyonel bir kaplama değil ama bir sıkıntı olurmu acaba

Yani aslında yıllardır bütün arabalarıma kaput filmi kaplattım. Beş sene boyunca kullandığım da oldu ama ilk defa böyle şey başıma geldi

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
@Duman efendi Hocam benim film bu şekilde sararmıyor, filmin tamamının rengini soluyor hafif sarı gibi oluyor. Geçen yaz başında bu şekilde idi ince bir pasta yaptım normale döndü sanırım sizin durum ile benimki farklı.

Aracınız
Civic FC5 2018
Kaput filmi dediğiniz şey biraz kalın yapışkanlı kaputu dışarıdan gelecek uak taşlara falan karşı koruyan bir bant değilmi

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
Aracıma iki sene önce mutluhan dan kaput filmi yaptırdım. Son bir haftadır kaputta lekeler belirmeye başladı, bir yerden yağ falan gelmiştir diye düşünürken lekelerin bugün bütün kaputu kapladığını gördüm.
Kaput filmini söküp,kaputu iyice sildim . Neyse ki kaputta herhangi bir sararma olmamış. Başka forumlara da baktım. Bu tip film sarmaları kaptunun boyasına kadar işleyebiliyormuş.
Aklınızda olsun ,sararma görürseniz hemen sökün.
Ekli dosyayı görüntüle 251139

Bilgi için sağolun.

Bende devamlı kontrol ediyorum kaput filmini. Ne zaman takıldığını bilmediğim için dediğiniz gibi kaputa falan işlerse o zaman sıkıntı.

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Bende de var sararma olmadı ama dikkat etmek lazım. Çizilme izler falan çok görünüyor ince pasta yaptırmayı düşünüyorum yaza girerken.

Aracınız
Civic FB7 2013
Eski arabama folyo cektirmistim boyaya zarar verdi pasta cila sifir zimpara ne yaptiysam kurtaramadik en son kaputu boyatmak zorunda kaldim ama kaput koruma denilen seffaf malzeme o kadar zarar vermiyor yinede senede bir degistirmekte fayda var sutten agzi yanan misali simdi kaput korumada yaptirmadim tas izleri canımı sıkıyor ama kaputu boyatmaktan daha iyidir diyorum

SM-G610F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri