Kaput koruma filmi yapışkanları temizleme

alperr

0
Ankara‘dan herkese merhabalar. Siyah renkli fd6 aracımın kaput koruma filmini sıcak havada kendim söktüm fakat altında filmin yapışkanları kaldı. Gaz yağı ve ispirto ile çıkartamadım, boyasının ince olduğunu da bildiğim için çokta kurcalamak istemedim. En az zararla bu yapışkanları nasıl temizlerim daha önce başına gelen var mı?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Muhtemelen cam filmi için kullandıkları yapışkandan kullanmışlardır. Onu sökmek için alkol kullanıyorlar. Boyaya zarar verir mi bilmiyorum ama. Zift çıkarmak için mazot kullanmıştım, boyaya da biz zararını görmedim. Mazot kullanıp ardından sabunlu su ile yıkayıp iyice durulayın. Mazot gaz yağından daha iyi çıkarıyor bu tür şeyleri.

Ankara‘dan herkese merhabalar. Siyah renkli fd6 aracımın kaput koruma filmini sıcak havada kendim s�kt�m fakat altında filmin yapışkanları kaldı. Gaz yağı ve ispirto ile �ıkartamadım, boyasının ince olduğunu da bildiğim i�in �okta kurcalamak istemedim. En az zararla bu yapışkanları nasıl temizlerim daha �nce başına gelen var mı?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak g�nderildi.
Benim kaputda da ayni durum vardi kil hamuru ile çıkarttım valet pro mavi olanı işinizi görecektir

MI 6 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri