Kaput

Ad Soyad
Yusuf kızılkaya
Aracınız
Civic FE1 2021
Beyler arabayı kurularken çok hafif şekilde yanlışlıkla bastırdım ve kaputun sağ tarafında 4-5 cm lik göçük oluştu. Şok oldum ya. Eski arabam golf 7.5 tu ve hiç böyle bir şey olmadı. Ne yapmam lazım, nasıl bir çözüm bulabilirim. Var mı fikri olan

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

mturker

Özel Üye
Beyler arabayı kurularken çok hafif şekilde yanlışlıkla bastırdım ve kaputun sağ tarafında 4-5 cm lik göçük oluştu. Şok oldum ya. Eski arabam golf 7.5 tu ve hiç böyle bir şey olmadı. Ne yapmam lazım, nasıl bir çözüm bulabilirim. Var mı fikri olan

Fotoğraf paylasirmisin?

RMX3263 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
isa satar
Aracınız
Civic FE1 2021
yani arabayı 1 yıldır ben de kendim yıkayıp kuruluyorum. hatta bazen kaputta ve kapıların ortalarında falan esneme yaratacak kadar yükleniyorum ama sizinki gibi bir sorun yaşamadım. yanlış bir hareket yapmış olabilirsiniz.

Ad Soyad
Yusuf kızılkaya
Aracınız
Civic FE1 2021
yani arabayı 1 yıldır ben de kendim yıkayıp kuruluyorum. hatta bazen kaputta ve kapıların ortalarında falan esneme yaratacak kadar yükleniyorum ama sizinki gibi bir sorun yaşamadım. yanlış bir hareket yapmış olabilirsiniz.

Aslında Bende çok dikkat ediyorum ama yinede böyle şeyler olmaması gerekiyor bence. Asıl soru şimdi nasıl yapacağım.

mturker

Özel Üye
Ad Soyad
Yusuf kızılkaya
Aracınız
Civic FE1 2021
İçeriden sanki oraya erişilir.
Boyasız gocukcu halleder onu en basit göçük bunlar siz ellemeyin gocukcu 1-2 dokunusda halleder.
İstanbul avrupa yakasindaysaniz size hallettiririm bunu.

RMX3263 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Avrupa yakasındayım. Bir yer var oraya gideceğim. Birde göçük olan yere bastırmana gerek yok. Sadece baş parmağınla bastır inan içeri giriyor

Benim aracı temizlik hastası olan babam sık sık yıkar ve çok kuwetli şekilde bastırarak siler arabayı silerken araba baya baya sallanır ve 1.5 yıldır böyle birşeyle karşılaşmadık size çok geçmiş olsun ufak bişiy 5 dk da halledilir

Geri