Kaput

Ad Soyad
Yusuf kızılkaya
Aracınız
Civic FE1 2021
Beyler arabayı kurularken çok hafif şekilde yanlışlıkla bastırdım ve kaputun sağ tarafında 4-5 cm lik göçük oluştu. Şok oldum ya. Eski arabam golf 7.5 tu ve hiç böyle bir şey olmadı. Ne yapmam lazım, nasıl bir çözüm bulabilirim. Var mı fikri olan

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
Enes Umman
Aracınız
Civic FE1 2022
Bastırarak silinmesi boyayı daha çok çizmez mi ? ben normal bir şekilde kuruluyorum gene istemesem de ufak tefek çizikler oluyor.

mturker

Özel Üye
Avrupa yakasındayım. Bir yer var oraya gideceğim. Birde göçük olan yere bastırmana gerek yok. Sadece baş parmağınla bastır inan içeri giriyor

Hocam benim bı arkadas var merter otomolda göçük işiyle uğraşıyor, dışarıda extra iş yapıyor bağımsız fiyatı belki cazip gelebilir isterseniz özelden numara atayım foto atıp görüşün.
Genede size kalmış ...

RMX3263 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
Yusuf kızılkaya
Aracınız
Civic FE1 2021
Bastırarak silinmesi boyayı daha çok çizmez mi ? ben normal bir şekilde kuruluyorum gene istemesem de ufak tefek çizikler oluyor.

Aracı güzel temizlemezsen, kurularken üstünde kalan toz taneleri arabayı çizer buna çok dikkat et. Az önce tuvalet açacağıyla vakum yaptım ve geçti. Sadece sert olan yerde kaldı biraz oda 1 cm bile değil. Nazarlık olsun. Ama yinede çok dikkat etmek lazım. Herkese tavsiyem benim resimde göçük olan yere çok hafif bastırın hemen anlarsınız zaten demek istediğimi. Dikkatli olun. Allah herkese kazasız belasız sağlıklı kullanmayı nasip etsin inşallah. Almak isteyene en kısa sürede hayırlısı ile nasip etsin

Geri