Civic FC5 Kaputta dalgalanma

Selam arkadaslar. 2017 civic rs sahibiyim. Aracimin 10000 bakimini yaptirdiktan sonra ilk defa 150 km/h uzeri hiza ciktim. On kaputum yerinden firlayacakmis gibi sallanmaya basladi hizimi dusurup otoban kenarina cekerek kaputum acikmi diye kontrol ettim sorun yoktu. Tekrar ayni sekilde hizlandim 160 a gelince tekrar kaputumda kopacakmis gibi sallanmaya basladi camurluk aralari sanki parmak boslugunda aciliyordu. Boyle bir durumla karsilasan oldumu. Olduysa cozum nedir. Simdiden tesekkurler.

SM-N950F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Yüksek hıza çıktığımda kaputta dalgalanma gördüm ilk defa böyle bişey gördüm normalmidir.Elimizle bile kaputa vurunca çıkan ses çok inceymiş hissi veriyor aracın sağlamlığından şüphelenmeye başladım ve korkmayada başladım bunun dışında çok memnunum bu konuyla ilgili bilgisi olan varmıdır ?

SM-N960F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
Yüksek hıza çıktığımda kaputta dalgalanma gördüm ilk defa böyle bişey gördüm normalmidir.Elimizle bile kaputa vurunca çıkan ses çok inceymiş hissi veriyor aracın sağlamlığından şüphelenmeye başladım ve korkmayada başladım bunun dışında çok memnunum bu konuyla ilgili bilgisi olan varmıdır ?

SM-N960F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Evet hocam kaputta dalgalanma oluyor yüksek süratlerde.
200 km/h hızla uzun sayılabilecek kadar sürüş yaptım sıkıntı olmuyor korkmanızı gerektirecek bir durum yok.

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Sacı ince biraz evet silerken bile esniyor ama bugüne kadar çok hızlandım kaput açıldı yok koptu diyen görmedim dakikalarca 200 üzeri giden arkadaşlarım var.

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
Geri