Kaputtaki lekeler

Aracınız
Civic FC5 2018
Herkese iyi günler 2017 exe aracımda uzun zamandan beri fotoğraftaki gibi lekeler var bu lekeler ne lekesi ve nasıl geçer kaynar suyla falan çıkartmaya çok uğraştım üstünden 40 50 yıkama geçmiştir yardımcı olursanız sevinirim20201103_140320.jpeg20201103_140323.jpeg

SM-G611F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Kanatlı cinslerin bıraktığı nesnelerin uzun süre o bölgede kalmasından kaynaklı bir ize benziyor.
Kolonya, tiner, benzin, mazot, gülsuyu vb. kimyasal kullanmayınız.
İnce bir pasta ardından cila deneyebilirsiniz. Geçip geçmemesi uygulayan kişiye bağlıdır.

Kanatlı cinslerin bıraktığı nesnelerin uzun süre o bölgede kalmasından kaynaklı bir ize benziyor.
Kolonya, tiner, benzin, mazot, gülsuyu vb. kimyasal kullanmayınız.
İnce bir pasta ardından cila deneyebilirsiniz. Geçip geçmemesi uygulayan kişiye bağlıdır.
Başka bir çözum yolu yokmu

Benim araçta da varr aynısı kuş pisliği 3 günde bu hale getirdi.
Yikamacim pasta cila da yapar, bana demesine göre boyacilarda ince zımpara yaptır geçer dedi ama ben yaptırmadım duruyor öyle.
Herkese iyi günler 2017 exe aracımda uzun zamandan beri fotoğraftaki gibi lekeler var bu lekeler ne lekesi ve nasıl geçer kaynar suyla falan çıkartmaya çok uğraştım üstünden 40 50 yıkama geçmiştir yardımcı olursanız sevinirimEkli dosyayı görüntüle 262423Ekli dosyayı görüntüle 262424

Kuş pisliği yakmış. Görğr görmez temizlemek lazım yoksa sonuç böyle oluyor maalesef

Mate 20 pro cihazımdan gönderildi

Geri