Katana

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
@ufukyus Güzel olmuş (y) ledlerin linklerini de paylaşır mısınız?

Aracınız
Civic FC5 2018
@ufukyus Güzel olmuş (y) ledlerin linklerini de paylaşır mısınız?

Geri vites ampülü için satış kapanmış ancak yerel alışveriş sitelerinde “t15 led” şeklinde arandığında ürüne ulaşılabiliyor.

Nokia 3310 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Son düzenleme:
Aracınız
Civic FC5 2018
Sevgili günlük yine elim bir hadiseyi anlatayım :)

Önceki gece otoparkta uykulu bir kardeşimiz gecenin üçünde, yaklaşık 20mt geri gelerek sol ön çamurluğumuzu ezmeyi başarmış.

IMG_5102.JPG

IMG_5103.JPG

Sabah otopark a geçtiğimde, abi dün bir abonemiz senin arabaya vurmuş, çok mülayim bir bey, ne gerekiyorsa yaptırsın çok özür dilerim demiş telefonumu almış, telefonunu bırakmış.

Kızamadım bile, benimde başıma gelebilirdi, kazadır dedim. Neyse, boyasız göçük onarım ile sorunu çözdüm ama 1 güne maloldu. İşi gücü bırak, autokinge, RS otomotive git fiyat al, epey yoruldum. Sonra önceki arabalarıma servis hizmeti veren ustamla görüştüm, tavsiyesi üzerine #celikotoboyasizonarim Hakan beye onarımını yaptırdım. Ve sonuç;

IMG_5110.JPG

Memnunum, önereririm.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ekli dosyalar

• IMG_5103.JPG
    IMG_5103.JPG
    152.4 KB · Görüntüleme: 94
  • IMG_5102.JPG
    IMG_5102.JPG
    162.2 KB · Görüntüleme: 90

WolfRaM

Özel Üye
Aracınız
Civic FC5 2019

Önceki gece otoparkta uykulu bir kardeşimiz gecenin üçünde, yaklaşık 20mt geri gelerek sol ön çamurluğumuzu ezmeyi başarmış.

Ekli dosyayı görüntüle 256601

Ekli dosyayı görüntüle 256602

Sabah otopark a geçtiğimde, abi dün bir abonemiz senin arabaya vurmuş, çok mülayim bir bey, ne gerekiyorsa yaptırsın çok özür dilerim demiş telefonumu almış, telefonunu bırakmış.

Kızamadım bile, benimde başıma gelebilirdi, kazadır dedim. Neyse, boyasız göçük onarım ile sorunu çözdüm ama 1 güne maloldu. İşi gücü bırak, autokinge, RS otomotive git fiyat al, epey yoruldum. Sonra önceki arabalarıma servis hizmeti veren ustamla görüştüm, tavsiyesi üzerine #celikotoboyasizonarim Hakan beye onarımını yaptırdım. Ve sonuç;

Ekli dosyayı görüntüle 256605

Memnunum, önereririm.

Geçmiş olsun.
Çarpan arkadaş ta adammış, olan olmuş ama en azından sonrasında olması gerekeni yapmış, takdir ettim.

LooSii

Özel Üye
Aracınız
Civic FB7 2015
Geçmiş olsun. Başımıza ne zaman, nerede, ne geleceği belli olmuyor. Önemli olan sağlık olsun, insanlık ölmesin yeter.

Mesela 1.600 araçlık kapalı otoparka sahip sitede bu sabah yaşanan bir olayı örnek vereyim. Vurup kaçan adama sosyal medyadan çağrı yapılıyor.IMG_20200119_142242.jpeg

MI 8 Explorer Edition cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Yakındır bagaj kapağının kendi kendine açılması.

Uzun zamandır delme biçme olmadan bagaj kapağına müdahale etmek istiyordum. Çekik gözlü kardeşlerimize verdiğim sipariş 16 günde ulaştı. Malum pandemi şartları gereği özellikle gidip montajı yapamıyorum ama ilk arabayla buluşmamda sizin için montajı ve sonrasını görüntüleyeceğim.

ilgili linki paylaşayım dedim ama herhalde son üründü ama satıcı inanılmaz ilgili, sanırım talep olursa ürünün tedariki sağlayabilir.

pistonlu bagaj açma

241,8 TL ürün.(kargo ücreti dahil) + 16,5 TL gümrük vergisi maliyeti oldu.

20210316_154411.jpeg20210316_123327.jpeg

SM-G965F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Son düzenleme:
Aracınız
Civic FC5 2020

Ekli dosyayı görüntüle 256601

Ekli dosyayı görüntüle 256602

Ekli dosyayı görüntüle 256605

Memnunum, önereririm.

Merhaba geçmiş olsun. Önceki sayfalarda geri vites ampulünü değiştirdiğinizi gördüm. Bir konuda yardımınıza ihtiyacım var. Ben de LED geri vites ampulü takacağım stop üzerindeki 2 vidayı söktüm biraz çektim ama gelmedi. Kırılır diye zorlamaya korktum. Stopları nasıl söktüğünüzü anlatabilir misiniz?

Aracınız
Civic FC5 2018
Aslında çok kolay çıkıyor. Vidaların tam aksi yönde plastik tırnaklar var. Dikkatlice çekerseniz çıkıyorlar. Ya da şunu izleyin.

Merhaba geçmiş olsun. Önceki sayfalarda geri vites ampulünü değiştirdiğinizi gördüm. Bir konuda yardımınıza ihtiyacım var. Ben de LED geri vites ampulü takacağım stop üzerindeki 2 vidayı söktüm biraz çektim ama gelmedi. Kırılır diye zorlamaya korktum. Stopları nasıl söktüğünüzü anlatabilir misiniz?

SM-G965F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Güncelliyorum: pistonlar uzun geldi. Aslında montaj yeri benim istediğim gibi arka hoparlörün kenarında değilde koltuk sırtının dayandığı metal blokta olduğu için uzun diyorum. O kısma monte etmek pistonun bagaj kapağı direklerine çapraz uzanmasına sebep olacaktı. Benim gibi düşünenler, bu ürünü tercih etmemeli. Ölçümlerime göre, açık hali 30 cm, kapalı hali 20 cm olan pistonla denemeyi düşünüyorum.

Geri