Kauçuk paspas

Ad Soyad
Onur Çaktuman
Aracınız
Civic FE1 2022
Merhaba arkadaşlar
Ben honda da yeniyim, umarım pişman olmam bu kararımda. 2 hafta önce Sıfır araç aldım alırken sözleşmede K.Paspas promosyon olarak verilmiştir denilmişti fakat benim sandığım K Kauçuk paspas demek değilmiş kışlık paspas demekmişmiş. Neyse sonra teslimat sırasında araçta çizik olduğu için size kauçuk paspas hediye edelim dediler sonucunda verilen paspaslar potluk yapıyor ve uyumsuz ama ısrarla orijinal olduğunu iddia ediyorlar acaba 2023 model aracında orijinal kauçuk paspas olan var mı fotoğraf paylaşabilir mi? Teşekkürler IMG_6684.JPGIMG_6683.JPG

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Merhaba arkadaşlar
Ben honda da yeniyim, umarım pişman olmam bu kararımda. 2 hafta önce Sıfır araç aldım alırken sözleşmede K.Paspas promosyon olarak verilmiştir denilmişti fakat benim sandığım K Kauçuk paspas demek değilmiş kışlık paspas demekmişmiş. Neyse sonra teslimat sırasında araçta çizik olduğu için size kauçuk paspas hediye edelim dediler sonucunda verilen paspaslar potluk yapıyor ve uyumsuz ama ısrarla orijinal olduğunu iddia ediyorlar acaba 2023 model aracında orijinal kauçuk paspas olan var mı fotoğraf paylaşabilir mi? Teşekkürler Ekli dosyayı görüntüle 271493Ekli dosyayı görüntüle 271494

Merhaba hocam aracınız hayırlı olsun. Eğer paspasın arkasında Honda yazısı veya logosu yoksa kesinlikle ucuz yan sanayi üründür. Ben internetten sahler marka aldım, çok memnunum. Önceki aracıma da sahler almıştım, kaliteli bir ürün. Tavsiye ederim.

Ad Soyad
Onur Çaktuman
Aracınız
Civic FE1 2022
Merhaba hocam aracınız hayırlı olsun. Eğer paspasın arkasında Honda yazısı veya logosu yoksa kesinlikle ucuz yan sanayi üründür. Ben internetten sahler marka aldım, çok memnunum. Önceki aracıma da sahler almıştım, kaliteli bir ürün. Tavsiye ederim.

Hiç bir şekilde honda logosu yok dahası ne kilit yerleri uyum sağlıyor ne de boyutlar. Ve ısrarla orijinal demeleri sinirimi bozuyor

Ad Soyad
fatih atay
Aracınız
Civic FE1 2021
ben de yakın zamanda aldım eco ece benim paspaslarda cvc şeklinde bi yazı var buna benzemiyor ama

2023 ECO EXECUTIVE PLUS

Ad Soyad
Onur Çaktuman
Aracınız
Civic FE1 2022
ben de yakın zamanda aldım eco ece benim paspaslarda cvc şeklinde bi yazı var buna benzemiyor ama

2023 ECO EXECUTIVE PLUS

Kauçuk mu peki yoksa halı paspas mı ? Halı olanlarda yazı var tam da uyuyor ama kauçuklar fotodaki gibi kaldırdım ben de aradım orijinal olmaması mümkün değil dediler ama güvenmiyorum ben artık

Ad Soyad
fatih atay
Aracınız
Civic FE1 2021
Kauçuk mu peki yoksa halı paspas mı ? Halı olanlarda yazı var tam da uyuyor ama kauçuklar fotodaki gibi kaldırdım ben de aradım orijinal olmaması mümkün değil dediler ama güvenmiyorum ben artık

kauçuk olan bendeki yumuşak ve kaliteli duruyor cvc yazıyor orjınal sanırım

2023 ECO EXECUTIVE PLUS

Geri