Kayseri de güvenilecek bir Honda ustası var mı ?

Aracım da anormal derece de çekiş düşüklüğü var egzoz emisyon değerleri yüksek çıkmıştı zaten özellikle bayırlar da aracım gitmiyor bunun nedenini bulamadım

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

myna

0
Japon otomotiv var ustalıkları da insanlıkları da çok iyi özelden yazarsanız adresini atabilirim

GM 5 Plus d cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Katalizör dolmuştur fazlada yakar o daha ayrıntılı yazmalisiniz. Subap boşluğu bile olabilir rolantide durum nasil ?

GM 5 Plus d cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Valla ustam bilmiyorum şöyle söyleyim aracım a bi ara takviye attım yanlış kablo takmış arkdş cozz etti hemen cektim araba çalıştı beyinde problem oluşsa çalışmaz dediler oksijen sensörü arızası veriyor ona da lpg li araçlar verir diyorlar muayene de egzoz emisyonu çok yüksek çıktı ona da oksijen sensörü diyorlar bulamadım bir türlü

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Valla ustam bilmiyorum şöyle söyleyim aracım a bi ara takviye attım yanlış kablo takmış arkdş cozz etti hemen cektim araba çalıştı beyinde problem oluşsa çalışmaz dediler oksijen sensörü arızası veriyor ona da lpg li araçlar verir diyorlar muayene de egzoz emisyonu çok yüksek çıktı ona da oksijen sensörü diyorlar bulamadım bir türlü

Tesisat yakmadığına şükret. Çekiş düşmesi önemli sensörleri değiştirin. Başka arıza kodu varsa bakın. Sıra sıra gidilecek...

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Bir süre benzinde test edin. Benzinde de sorun varsa oksijen sensörü ve katalizör kontrolü yaptırın. Benzinde sorun yoksa LPG kaynaklı olabilir. LPG filtresi, subap ayarı, gaz ayarı kontrollerini yaptırın derim.

Lenovo A7020a40 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Lpg de verir o arızayı diyorlar kafam karıştı ondan dolayı

Sadece 2. Sensör olsa sürüş çok değişmez. 1. Sensör sürüşünü çok etkiler. Lpg deyip kestirip atıyorlar. Buna kızıyorum. Çözüm üretsene. Benim araçta lpgli arıza ışığı yanmıyor. Çekişte düşüklük de yok. At gibide koşuyor Maşallah...

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
[MENTION=3548]yalcin670[/MENTION] hocamın yaklaşımıda güzel. Takip lazım!

Aracınız
Eski ismi anafartalar olan şimdiki ismi berkay oto olan servis. İnt den arayıp bulmuştum. Servisin 8 bin dediği arızayı 300 e yapmıştı ve japondan ciddi anlamda anlayan bi ustası var. İsmi zafer. Kayseride tek geçerim ki millet şehir dışından geliyor

Geri