Kayseri de ön takımcı kim var sağlam

Aracım ile bi yerden dönerken alt tarafdan tıkır tıkır ses geliyor sağ a dönünce geliyor bu ses pedal da hissediyorum resmen sola dönerken YÖK yardımcı olabilecek var mı

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Sağa dönerken geliyorsa sol aksınızda problem olabilir. Tamirci halleder. Test sürüşü yapmalı.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Çok teşekkür ederim hocam

Bence siz sağlam bir Honda özel servisi bulun. Kayseri'de Honda sürücüsü çok fazla anlayan mutlaka vardır. 260.000 km. Aracınız genel bir bakım istiyor. Arızalar bir başladımı çorap söküğü gibi geliyor.

Hoca. Sağlam Honda servisi yok işte herkes anlıyor gibi ama anlayan YÖK benim için şu an kaportacı sağlam arıyorum aracımın bakımları yapıldı su an gayet iyi de kapı ayarı yaplck kaput ayarı ama kaportacı YÖK tanıdık

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Hoca. Sağlam Honda servisi yok işte herkes anlıyor gibi ama anlayan YÖK benim için şu an kaportacı sağlam arıyorum aracımın bakımları yapıldı su an gayet iyi de kapı ayarı yaplck kaput ayarı ama kaportacı YÖK tanıdık

Hayret doğrusu büyükşehirdesiniz usta yok. Konyada olsanız arattırmazdım sizede. Hayırlısı bakalım ümidinizi kesmeyin.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Kayseri de olup da sağlam usta bilen varsa yazsın dşyorum oda YÖK işte

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.[/QUOTE [MENTION=4479]regedit1[/MENTION] ve [MENTION=15146]myna[/MENTION] daha önceden size öneride bulunmuşlar. Onlara bakın.

myna

0
Japon otomotiv, Honda Metin bu ikisi iyi benim tercihim Japon otomotiv herhangi bir sıkıntıda oraya gidiyorum Honda metin den çok daha iyi insanlar. Honda Metin kayseride iyi bilinen bir yer nasıl yok bir sürü Hondacı var sağlam eğer ki sanayi sizi tatmin etmiyorsa resmi Honda servisine gidebilirsiniz ön takım yapmak öyle çok aman aman bişey değil sadece parçaları takıyorlar bunun için sağlam, iyi vs diyemeyiz ki

GM 5 Plus d cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri