Kaza park halinde duran araç

Aracınız
Civic FC5 2017
Akşam saatlerinde park halindeki aracıma vurdular, Allah beterinden saklasın, nazara geldik.Ekli dosyayı görüntüle 249715

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Geçmiş olsun. Aracı oynatmadan trafik polisi cagirip tutanak tutturun. Cevredeki kameralardan kayit bulmaya calisin polisler pek umursamiyor. Karokola gidip sikayetci olun. Carpani bulup yaptirmaya calisin. Yoksa kaskonuz yapar ama tramerde bi ton hasar kaydi cikar.

GT-I9300 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Ne insanlar var ya geçmiş olsun kişiyi bulabildiniz mi? Damperli bir araç geri geri vurmuş gibi görünüyor.

Aracınız
Civic FB7 2013
Gecmis olsun. Önce karakola şikayette bulun. Karakol fazla önemsemeyecek haberin olsun. Önemli olan şikayetinin kayit altına alinması. 10 gün bekle haber vermezlerse savcılığa dilikçeyle başvur. O zaman önemsemek zorunda kalıyorlar. Kendi imkanlarınla da araştır.

LG-H815 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Şimdi servise bıraktım, 8500 tl tahmini hasar dediler, tutanak tutuldu, komşulardan biri Kia jip ile çarpmış, fren yerine gaza köklemiş, panikle kaçmaya çalışırken karşı kaldırımda babalara oturmuş, olan hasar kaydına oldu, boya yok, ön panjur değişecek sadece,

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Geçmiş olsun (y)
Bu şekilde çevremde de sayısız örnek görüyorum ve ülkemizde temiz şekilde değerli araç kullanmanın ne denli zor hale geldiğini tekrar tekrar anlıyorum :confused:

Aracınız
Civic FC5 2017
Kaputu duzeltmeye birde panjura 8 500 mu dediler.Allah servise dusurmesin

SM-A320F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
boya yok demiş arkadaş, sadece ön panjura 8500 tutar demişler. şaka gibi. geçenlerde ankarada honda efeye sormuştum ön panjurun fiyat 3000 tl civarı bir fiyat vermişlerdi. 5500 tl de işçiliğe yazacaklar herhalde. bunlar aç gözlü kardeşim. allah bu yetkili servislerin gözünü doyursun.

Kaputu duzeltmeye birde panjura 8 500 mu dediler.Allah servise dusurmesin

SM-A320F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Allahtan kaputta çizik ezik yok, plastik aksam değişecek olan, ve bu yüzden değer kaybı ödemesi olmaz dediler, hasar kaybı 9 bin görünecek ve plastik aksam olduğu için değer kaybına girmiyormuş. ☹️

Geri