Kaza ve tamiri

Küçük bir kaza geçirdik. Resimde görüldüğü gibi. Adana yetkili servise gittim. Çalışan ciziksiz far ve çalışan ön sensör değiştirildi. Toplam 8000 TL masraf çıkarıldı. Benim ya da karşı tarafın sigortasından karşılanacak.
Tespit: Far ve sensör parçası içerden kırılmış.
Soru: bu durum hakkında yorumlarınızı merak ediyorum. Şimdiden teşekkürler. IMG-20190902-WA0011.jpeg

SM-N910W8 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Öncelikle geçmiş olsun hocam maalesef serviste parça fiyatları çok yüksek zaten servis tamir yerine direk değişim dediği için bu fiyatlar çıkıyor durum normal bence serviste yapıldığı için.

Aracınız
Civic FC5 2018
Hocam çok geçmiş olsun.
Nazarlık olsun inşallah. Allah (CC) beterinden saklasın.
Eğer kazada karşı taraf suçluysa bilginiz olsun kaza sonrası suç oranına göre değer kaybını karşı taraftan talep ederek alabiliyorsunuz.
Geçen sene benim aracıma da arkadan vurmuşlardı. Serviste yaptırdığım için yaklaşık 10.000 TL kadar hasar kaydı oluştu.
Plastik aksamlar dışında 7000 TL kadar ödeme yapmışlardı bana.

Aracınız
IMG_6762.JPG

Bende geçen hafta ufak bir kaza geçirdim. Sırf bu yüzden yetkili servise bırakmadım arabayı. Abartılı yüksek masraf çıkartırlar diye korktum. Özel Honda servisinde yaptırdım.

Kün feyekün..

Aracınız
Civic FC5 2019
Hocam tamponda çatlama yarılma olmadıysa benzer bir göçme sorununu ben sıcak su döküp aşağıdan eğilip baskı yaparak düzeltmiştim. Ama boya işine birşey diyemeyeceğim çok masraf çıkarmaması gerektiğini düşünüyorum

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Moderatörün son düzenlenenleri:
Geri