Kaza yaptık dostlar

Maddi kısmını bilmem de siz, fotoğraflardaki diğer arabalar... Sağlam kaza geçirmişsiniz, zincirleme tabirinden. çok çok geçmiş olsun..
Bariyere vuran tekerden ve başka başka yerlerden de çıkabilecek masraflarla 50 bin deseler şaşırmayın katılıyorum.. Pert çıkarmamaya direteceklerdir bu durumda. Çünkü araba çok da kötü durumda değil. FC5 darbeyi kabine iletmemiş (y)Ama siz aracı satarken görünecek hasar kaydı, canınızı sıkabilir.
Airbag lari ben de merak etmekteyim:unsure:

@Dalyawker Gelmiş geçmiş olsun Allah beterinden korusun. Airbag ler ne durumda? Tahminim gözüken hasarlar ile yetkili serviste 50.000 TL gibi bir fatura çıkabilir, sigortanız ile görüşün pert için zorlayın.

Airbaglarda sorun yok , bagaj açılıp kapanıyor , Honda çamkıran veya terakki de yaptırmayacağız , ağır hasar kaydı girebilirler

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Sigorta temsilcisiyle arabayı inceledik , salı günü arabanın hasar durumu netleşecek , benim gördüğüm ön arka tampon değişecek sol ön Çamurlukla sağ arka çamurluk düzeltilip boyanacak, sol ön ve sağ arka lambalar değişecek , arka bagaj kapağının durumu ne olur tam anlayamadım sadece plastik aksamı kırılmış metal kısım düzeltilir gibi , ayrıntılı rapor gelince göreceğiz gibi

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

çok geçmiş olsun büyük bir kaza bu. İnşallah perte ayırırlar.

Gerçekten büyük ve sadece maddi hasarla atlatılmış bir kaza. Bununla çok büyük geçmiş olsun. Değer kaybı mevzusunda ise araçta bulunan plastik parçaları dahil etmeden toplam bir fiyat çıkartıyorlar ve exper raporunda kusur oranı net 0 gözüküyorsa suçlu taraftan temin edebiliyorsunuz. Tabii ki ileride sorun çıkaracak daha doğrusu can sıkacak bir durum ama aracı zaten kaskodan yaptırıp, bu kazada da size herhangi bir kusur çıkmayacağına göre, değer kaybını alıp en azından satış sırasında edilecek zararı peşin olarak aldım diyebilirsiniz. Bana da geçen sene içinde PTT aracı yandan vurmuş (FB7) experde %100 onlar, %0 da ben kuruslu gözükünce servisin toplam 11.000 civarında çıkardığı masraf için 7.000' e yakın değer kaybı almıştım. İşlem olarakta sağ ön ayna ve sağ ön kapı değişmiş, sağ ön çamurluk ve sağ arka kapı da boyanarak düzeltilmişti. Ayrıca konu biraz dağıldı gibi en önemli konuya dönersek tekrardan büyük geçmiş olsun.

Geçmiş olsun

Geri