Civic FC5 Kaza yaptım yardım

Arkadaşlar aracımı daha bugün aldım memlekete giderken öndeki araca duramayıp çarptım kasgom yok daha bunun bana ne kafar masrafı olur masıl çözerim.. bütün keyfim mahvolduIMG_1243.JPGIMG_1242.JPG

Aracınız
Civic FC5 2019
Kaskodan önce kaza yapıp sonrasında kasko yaptırmak ne kadar etik, ne kadar helal haram tartışmam bile. Sigorta acentemin söylediğini ileteyim size" kaza yapan kişiler arasında tutanak çıktı çıkalı alkollü kazaya sebebiyet nerdeyse kamadı "diyor. Yani kılıfına uyduruyor millet. Sonra sigorta şirketleri zarar etmeye başlayınca fahiş zamlar bizi buluyor. Düpedüz hak yeme var. Ve kimle helalleşeceksin o da belirsiz. Tehlikeli katakulliler bunlar. Bu arada 10 yıla yakındır kasko yaptırırım bir kez olsun acente aracımı görmedi. Yani bir şekilde suistimale açık konu.

Aracınız
Civic FC5 2018
Ne dalavereler dönüyor duyduğumuza inanamıyoruz.Haklısınız 3-5 bin için vebal almaya gerek yok.
Her ne kadar sigorta şirketleri fazlasıyla karlı çıksalar da işini düzgün yapan insanların hatrına dönüyor düzen. Keşke karşılıklı olarak aynı hassasiyette olunsa.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Ustayla konuştum, tamponluk bir durum yok, sadece panjur kırılmış. Parçacıdan ön panjur plastiğini aldım taktırıyorum şuan. Ufak tefek şeylerle beraber 800 tl masraf olacak sanırım bekliyorum aracın çıkmasını. 1-2 bin için hakka da girmeye gerek yok diye düşündüm kasgo işine girmeyeceğim.
En iyisini yapmışsınız, geçmiş olsun :)

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Bende kendimi bildim bileli araçlarım ve çevrem kaskoludur, maalesef hiçbir zamanda kasko öncesi aracın kontrol edildiğini görmedim.

Geri