Civic FC5 Kaza Yaptım :(

Aracınız
Civic FC5 2020
Merhaba arkadaşlar dün akşam bir kaza geçirdim sizinle de paylaşmak istedim bilgi almak için böyle bir durumda ne yapmak mantıklı olur bilemedim kaza tam olarak şöyle oldu ben sağ şeritte park halinden çıkıp cadde de u atıp geriye dönücektim diğer araçta karşıdan geliyordu ama ben çıkarken baya ilerideydi arkadaş baya hızlı geliyormuş kamera kaydında izledik 50-60 yapıyor en az tabi onun şeridine geçtiğim için suçlu ben oluyorum ama o da şehir içinde bir cadde de olması gerekenden hızlı ve yüksek ihtimalle telefona bakıyordu ki frene bile basmadı ben dönüş halindeyken dümdüz vurdu bana yola da baktık ne bi fren izi ne bi kayma izi hiçbir şey yok zaten arabanın önü komple dağıldı gördüğümüz kadarıyla kaputta bir hasar yok çamurluk ön tampon panjur ve sağ far değişmesi lazım iç kısımda neler değişebilir bu kazada bilgisi olan var mı ?
Tahmini ne kadar tramer çıkar ? Serviste yaptırmak mantıklı olur mu ?
Ve suçlu ben olduğum için adamın hasarı tramer olarak bana mı yazılacak bilen var mı ?IMG_0874.JPGIMG_0891.JPG
IMG_0876.JPG
IMG_0874.JPG

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
selam aracınız servisten çıktı mı ? Süreç ne kadar sürdü ?
Onarım işlemi ne kadar zaman aldı ?
bende kötü bir kaza yaptım; honda parkta aracım ama halen onarıma başlamadılar.
Canım sıkkın. kaza yapalı 3 hafta oluyor; onarım onayı geleli de 1 hafta oldu halen atölyeye alınmamış.

Ugr60

0
Canım sıkkın. kaza yapalı 3 hafta oluyor; onarım onayı geleli de 1 hafta oldu halen atölyeye alınmamış.
Çok geçmiş olsun. Öncelikle moralinizi bozmayın. Canınız sağ ise emiin olun gerisi halloluyor. Bende ilk defa 2021 yılında bir kaza geçirdim aracıma sağ taraftan sürterek geçti yaşlı bir bayan sürücü. Tam bayram arifesi idi aracı yetkiliye gönderdim tamir verildi. Sizdeki durumda aynı tamir verildi ise servis hızla değişecek parçaların temini için harekete geçer . Bende tamir denilince aracımı direk içeri almışlardı sökülecek parçaları söküp yenileri gelinceye kadar beklemişti. Ortalama 1 ayda çıkmıştı servisten. Araç serviste olduğu için orjinal ve fabrika parçası ile işlem yapılacak içiniz rahat olsun derme çatma çıkacağını sanmıyorum. Sadece bir süre araçsız kalacaksınız onada katlanmak gerek.

Farklı mekanlarda benzer hiçlikler..

Aracınız
Civic FC5 2020

Merhaba hocam 3 hafta içinde teslim aldım aracı araya bayram falanda girdi servis hızlı yaptı aracı

Aracınız
Civic FC5 2020
Çok geçmiş olsun. Öncelikle moralinizi bozmayın. Canınız sağ ise emiin olun gerisi halloluyor. Bende ilk defa 2021 yılında bir kaza geçirdim aracıma sağ taraftan sürterek geçti yaşlı bir bayan sürücü. Tam bayram arifesi idi aracı yetkiliye gönderdim tamir verildi. Sizdeki durumda aynı tamir verildi ise servis hızla değişecek parçaların temini için harekete geçer . Bende tamir denilince aracımı direk içeri almışlardı sökülecek parçaları söküp yenileri gelinceye kadar beklemişti. Ortalama 1 ayda çıkmıştı servisten. Araç serviste olduğu için orjinal ve fabrika parçası ile işlem yapılacak içiniz rahat olsun derme çatma çıkacağını sanmıyorum. Sadece bir süre araçsız kalacaksınız onada katlanmak gerek.

Farklı mekanlarda benzer hiçlikler..

Aracı teslim aldım hocam gayet iyi yapmışlar bakarak kazalı olduğunu anlamak imkansız işçilik iyi ve beklediğimden daha kısa bir sürede bitirdiler bütün işlemleri 3 hafta gibi bir sürede teslim aldım

Geri