Civic FC5 Kaza

Aracınız
Civic FC5 2018
Aracınız
Geçmiş olsun iyi niyetli temiz kalpli insanlara saygımız ve sevgimiz sonsuzdur. Kartal sanayide TEknik-El var Honda zamanımda tanımıştım kendisini Hondadan ayrılmadır Ali Kemal Güngör iyi bir abimdir, kartal Maltepe ve bildiğim kadarıyla en son Sancak tepe de 3. Bayisini açtı internetten bakabilirsiniz Teknik-El boyasız düzeltme diye 2017 de 1 Günde dolu hasarına maruz kalmış arabamı almıştım bir çayını için hem konuşursunuz

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Geçmiş olsun iyi niyetli temiz kalpli insanlara saygımız ve sevgimiz sonsuzdur. Kartal sanayide TEknik-El var Honda zamanımda tanımıştım kendisini Hondadan ayrılmadır Ali Kemal Güngör iyi bir abimdir, kartal Maltepe ve bildiğim kadarıyla en son Sancak tepe de 3. Bayisini açtı internetten bakabilirsiniz Teknik-El boyasız düzeltme diye 2017 de 1 Günde dolu hasarına maruz kalmış arabamı almıştım bir çayını için hem konuşursunuz

Hocam isterdim fakat Bayrampaşa’dan oraya geçmek biraz sıkıntılı. Birde aracın kalması gerekirse bu korona günlerinde gidiş geliş zor olacak. İlginize teşekkür ederim. ??

Aracınız
Civic FC5 2019
Hocam cok gecmis olsun merhamet en buyuk zenginliktir bence, arabanizi degil amacaya uzuldugunuz icin sizi yurekten alkisliyorum. Allah gonlunuze gore versin.. dunya mali dunya da kaliyor...
Teşekkür ederim. Az önce Oraya gittik tevafuk. Biraz yüksek para istedi. Bende vuran adama üzüldüm yaşlıca bir amca. 500,00₺ verdi. Burası en son 700,00₺ ye indirdi. :/ Hoş piyasayıda bildiğim yok ama.

SM-G920F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2017
Aracınız
Civic FC5 2018
Aracınız
Civic FC5 2017

Arkadaşlar şöyle birşey var. Acaba aracı yaptırdıktan sonra bu korumadan da yaptırmamı önerir misiniz? Malum arabanın yanından geçerken ceketimiz sürtse neredeyse çiziliyor. Yeni konu da açmak istemedim. Acaba aramızda fikir sahibi olan var mıdır?

Filme benzıyor neymiş bu ?

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Aracınız
Civic FC5 2017
Bir arkadaşım önerdi. Bende çok vakıf değilim pazartesi gideceğim. İnternette bende çok detaylı bir bilgi bulamadım da kamikaze uygulamasıymış yada öyle birşey. :/

Kamikaze olmayan yerin suçu ne ya

Baya iyimiş de bu pahalı dır hocam

Aracınız
Civic FC5 2018
Kamikaze olmayan yerin suçu ne ya

Baya iyimiş de bu pahalı dır hocam

Autoclub sitesinde 4.000,00₺yazıyor ilgili uygulama için. Bu adamlar da autoclub bayiliğinden çıkmış. 1.600,00₺ fiyat vermişler arkadaşa. Pazartesi netleştirip Bilgi veririm buradan da ama oldukça etkileyici. Aynı testi arkadaşımın yanında da yapmışlar.

Geri