Civic FC5 Kaza

Autoclub sitesinde 4.000,00₺yazıyor ilgili uygulama için. Bu adamlar da autoclub bayiliğinden çıkmış. 1.600,00₺ fiyat vermişler arkadaşa. Pazartesi netleştirip Bilgi veririm buradan da ama oldukça etkileyici. Aynı testi arkadaşımın yanında da yapmışlar.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Aracın butun her yeri için ise gayet iyi fıyat ama film zarar vermesin boyaya gunes ısıgında

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracın butun her yeri için ise gayet iyi fıyat ama film zarar vermesin boyaya gunes ısıgında

Film gibi birşey söylemedi hocam ya. 2 yıl garantili 6 ayda bir de bakım için biz sizi arayıp çağırıyoruz demişler. Böyle kulaktan dolma bende net Bilgi veremiyorum kusurabakma. Pazartesi netleşir inşaallah. Belki forumda bilgisi olan vardır diye paylaşmak istedim.

Film gibi birşey söylemedi hocam ya. 2 yıl garantili 6 ayda bir de bakım için biz sizi arayıp çağırıyoruz demişler. Böyle kulaktan dolma bende net Bilgi veremiyorum kusurabakma. Pazartesi netleşir inşaallah. Belki forumda bilgisi olan vardır diye paylaşmak istedim.

Hocam biraz arastırdımda bu wax mış yanı bir seramic kaplama çeşidi. . Bunun dayanımı ıcın sureklı bakım yapmanız gerekir ..

Bir işin içinde japon ların bir ismi gecıyor ise o iş kesınlıkle kötü değildir ama .

Ben şahsen en iyi seramik de olsa stek veya poliüretan film kaplattırırdım

Hocam biraz arastırdımda bu wax mış yanı bir seramic kaplama çeşidi. . Bunun dayanımı ıcın sureklı bakım yapmanız gerekir ..

Bir işin içinde japon ların bir ismi gecıyor ise o iş kesınlıkle kötü değildir ama .

Ben şahsen en iyi seramik de olsa stek veya poliüretan film kaplattırırdım

Hocam vallaha hiçbir fikir sahibi değilim şu araç kaporta uygulamalarında. Bu dediğin stek ve poliüretan’ı araştırayım biraz.

Şu video izleyin .

Hocam keşke yeni konu acsaydınız baya bir bılgılenırdık bu konu altında

Bilemedim. Dediğin gibi yeni konu açsam daha güzel olurmuş. Nasip ? bu video da benim attığım işlere benzer. Ama diğerinde adam sert demirle de vurmuştu çizmemişti eğer dikkat ettiysen. Bunda para çiziyor. Senin bahsettiğin stek ve poliüretan kaplamalarda durum nedir acaba bakmak lazım.

Hocam vallaha hiçbir fikir sahibi değilim şu araç kaporta uygulamalarında. Bu dediğin stek ve poliüretan’ı araştırayım biraz.

Bilemedim. Dediğin gibi yeni konu açsam daha güzel olurmuş. Nasip bu video da benim attığım işlere benzer. Ama diğerinde adam sert demirle de vurmuştu çizmemişti eğer dikkat ettiysen. Bunda para çiziyor. Senin bahsettiğin stek ve poliüretan kaplamalarda durum nedir acaba bakmak lazım.
Deneme yapılacak yere özellikle 2 3 kat gecıyor larmış

Hocam vazgecırmek için demedim ama kandırıyorlar komple stek veya poliüretan filmi arastırın derim

Sen söyledikten sonra YouTube üzerinden biraz baktım. Stek dediğin de seramik kaplama gibi birşey sanırım. Poliüretan da kaplama. Bunların yaklaşık tutarları nedir? Sen hangisini önerirsin?

Sen söyledikten sonra YouTube üzerinden biraz baktım. Stek dediğin de seramik kaplama gibi birşey sanırım. Poliüretan da kaplama. Bunların yaklaşık tutarları nedir? Sen hangisini önerirsin?

PVC
Stek
Poliüretan bunlar film çeşididir bunların en kaliteli stek dır ve maliyet lıdır.

Bu iş maddiyat ile dogru orantılı hem ucuz hem saglam olsun dıorsan ben poliüretan derim garanti li bir yerde yaptırılabilir stek daha cok lüks arac lar tercih edıliyor . PVC ise tercih etmeyin sökerken aracın vernıgını alır poliüretan da sıkıntı yaşanmaZ. Ama ucuz dediğime bakmayın siz poliüretan da şuan bayabi masraf tutabılır. Yalnız PVC taktırayım derseniz sakınn taktırmayın boş kalması daha iyi

Geri