Kaza

Volkoo

0
Arkadaşlar araç park hhalinde iken pick up sol çamurluk ve kaputu yırtıyor. Hızlı bir çarpma değil park etmek istersen 2018 exe aracima sol önden takarak götürdü. Sorun kaskom yok servise çektirdim yururunde sorun yok ama kağıt etti. Karşı taraf suçunu kabul ediyor. Sigortadan yaptırmak için tutanak tuttuk fakat içim hiç rahat değil. Yardımcı olur musunuz?

Moderatörün son düzenlenenleri:

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
> Geçmiş olsun hocam. Durduk yere can sıkan bir kaza olmuş. Üzüntünüzü anlıyorum.
> Kendi sigortacınız ile görüşün. A ve B planı yapın. Siz haklısınız karşı tarafın sigortası ile yapılacak. Sigorta en fazla ne kadar verir bilmek lazım. Mesela serviste herşey orjinal değişir. Fiyat çıkarır sigorta ben bu kadar öderim derse pikap sahibide kusurunu bildiğinden kalanı kendi verirse güzel ve temiz sonuç olur. Sigorta hepsini öderse daha güzel olur.
> İkinci yol dışarıda yaptırmak.
> Ek olarakta değer kaybı için başvuru yapın. Genelde iş bittikten sonra bakılır.

Faaliyet Ayn-ı Lezzettir...

Volkoo

0
Dışarda yaptırmayı dusundum fakat servis onarım zor dedi. Çamurluk kaporta ve far değişir dedi. Sigorta belli bir ücrete kadar yapıyor sanırım. Tramer falan takmiyorum resimler bende ciddi bir kaza değil ama yapılır mı yapilmaz mi bilmiyorum.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Dışarda yaptırmayı dusundum fakat servis onarım zor dedi. Çamurluk kaporta ve far değişir dedi. Sigorta belli bir ücrete kadar yapıyor sanırım. Tramer falan takmiyorum resimler bende ciddi bir kaza değil ama yapılır mı yapilmaz mi bilmiyorum.
Evet kaput ve çamurluk kötü zedelenmiş kaportacı yenisini al tak diyebilir. Önce servisten bir fiyat alın ne diyecekler bakalım. Tramer konusunda rahatsınız.

Faaliyet Ayn-ı Lezzettir...

Volkoo

0
Peki çok sağol un. Tramer de rahat olmalıyım sizce. Ayrıca hasar kaydı sizce ne olur.

Aracınız
Civic FC5 2020
Öncelikle çok geçmiş olsun.

Herhangi bir darbe yok.
Alacak kişiye fotoğrafları gösterdiğiniz takdirde sorun edeceğini pek sanmıyorum.
Hasar kaydı tahminimce 15 civarı çıkar.

Ahmet hocamın dediği gibi değer kaybı başvurusunu unutmayın.

????-???-??????
????-??? ?-????-?????
????-???-????? ???????

Geri