Kaza

Benimde başıma geldi. Arka bagaj kapağı sağ stop tampon tampon demiri değişti. Arka panel düzeltildi. Toplam 8.700 hasar kaydı oluştu. 7.300 değer kaybı aldım.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Seyir halindeyken wolswagen cady arkadan çarptı. Orta şeritten sol şeride beraberce sürüklendik. Üzüldüğüm şey cady nin sadece plakası düştü benim arka dağıldı. Yorumlar ve hasar tahmini ve değer kaybı ile ilgili bilgisi olan varsa paylaşabilir mi acaba.herkese kazasız günler. Ekli dosyayı görüntüle 6366Ekli dosyayı görüntüle 6367Ekli dosyayı görüntüle 6368

SM-A700F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Hemşerim çok geçmiş olsun, Allahtan cana zarar gelmemiş. Merak ettiğim bir konu var araç lpg li ise tanka herhangi bir zarar geldi mi ? Beni arkadan darbede bu korkutuyor.

Buyuk gecmis olsun oncelikle. Sigortanin size teklif edecegi miktarda pazarlik edebilirsiniz hemen kabul etmeniz gerekmez aklinizda bulunsun
Anilbozkurt kardeşim. Bildiğim kadarıyla önce bir exper aracılığı ile değer kaybı hesaplatiyoruz. Sonrada sigortadan talep ediyoruz..Sigorta buna karşı kendi teklifini mi veriyor?

Geçmiş olsun

Pert arac icin teklif veriyolar ve pazarlik edip yukseltebiliyosun teklifi. Diyelim sizin arac 10 bin deger kaybetti onlar 7 verelim dedi pazarlik şansinizi deneyin diyorum

Çok geçmiş olsun, tamponun içi maalesef boş olduğu için hasar olması gerekenden çok daha büyük.

Hemşerim çok geçmiş olsun, Allahtan cana zarar gelmemiş. Merak ettiğim bir konu var araç lpg li ise tanka herhangi bir zarar geldi mi ? Beni arkadan darbede bu korkutuyor.

Tankta sıkıntı yok şükür. Ancak az birşey tankın oturduģu yuvada tampon doğru olan bölümde eğrilik var. Nasıl düzeltilir nasıl yapılır bilmiyorum. Şase oluyor sonuçta. Değer kaybına da etki eder diye düşünüyorum.

Geri