Kış Lastiği

9e5d1e58c387e2c956dbbc5503a32794.jpg

yeni nesin kışlık lastik

paylaşmak istedim

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Arkadaşlar kasım ayına kadar kışlık lastik almayı düşünüyorum. Bildiğini gibi bizim lastiklerin abatları 215 55 r16. Ancak bu ebatlarda hem seçenek az hem de fiyatlar daha pahalı. Eğer ki lastiği 205 55 r16 alırsak sorun olur mu. Ne gibi handikaplar olur, tavsiyeleriniz nelerdir?

Redmi Note 3 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Trust

0
Aracınız
Arkadaşlar kasım ayına kadar kışlık lastik almayı düşünüyorum. Bildiğini gibi bizim lastiklerin abatları 215 55 r16. Ancak bu ebatlarda hem seçenek az hem de fiyatlar daha pahalı. Eğer ki lastiği 205 55 r16 alırsak sorun olur mu. Ne gibi handikaplar olur, tavsiyeleriniz nelerdir?

Daha küçük ayakkabı ile yolda yürüyün farkı anlarsınız.

Aracınız
Civic FC5 2017
Ben Falken Eurowinter Hs01 aldım 250 tl den. Kasım başında taktıracağım. Lastik bu sene Adac testine de girmiş. 16 lastik arasından 9. olmuş. Linkte kullanıcı yorumları ve adac testi sonuçları var.

http://www.tyrereviews.co.uk/Tyre/Falken/Eurowinter-HS01.htm

Gönül isterdi ki Continental alayım ama adet 500 tl. Goodyear 400 tl.

Falken lastikleri daha çabuk yenilerim. Taze, yumuşak lastik kullanmış olurum.

Aracın üzerinde gelen Turanza er33 lerin hiçbir teste girmemiş, linkini verdiğim sitede hiçbir iyi yorum alamamış ve rezalet sudan geçiş performansı karşısında (kaç kez lastiğin yoldan kesildiğini hatırlayamıyorum bile) Falkenlerin beni tatmin edeceğini düşünüyorum.

Ben Falken Eurowinter Hs01 aldım 250 tl den. Kasım başında taktıracağım. Lastik bu sene Adac testine de girmiş. 16 lastik arasından 9. olmuş. Linkte kullanıcı yorumları ve adac testi sonuçları var.

http://www.tyrereviews.co.uk/Tyre/Falken/Eurowinter-HS01.htm

Gönül isterdi ki Continental alayım ama adet 500 tl. Goodyear 400 tl.

Falken lastikleri daha çabuk yenilerim. Taze, yumuşak lastik kullanmış olurum.

Aracın üzerinde gelen Turanza er33 lerin hiçbir teste girmemiş, linkini verdiğim sitede hiçbir iyi yorum alamamış ve rezalet sudan geçiş performansı karşısında (kaç kez lastiğin yoldan kesildiğini hatırlayamıyorum bile) Falkenlerin beni tatmin edeceğini düşünüyorum.

Hocam kullanınca yorumlarını bekliyorum. Falken de dikkatimi çeken lastiklerden biri ama çok yorum göremediğim için çekimser kalmıştım. Siz nereden aldınız?

Geri