Kısa bir ara

Aracınız
Civic FC5 2020
Merhaba arkadaşlar,

2020 model Honda civic 1.5 executive plus aracımı geçen hafta sattım. Aileme katılacak 2. ufaklık için suv arayışlarındaydım ve Peugeot 3008'e geçiş yaptım. Ayrılırken, civic 1.5 hakkında bir kaç şey söylemek istedim. Öncelikle aracımdan boyası hariç oldukça memnundum. Çok fazla dip gaz gezmediğimden yakıt tüketimi kararındaydı (Ortalama 100 km de 6.1 lt). Konfor olarak 3-4 saatten sonra koltuklar yoruyordu. Onun dışında problem yoktu. Honda sensing özelliklerini gayet aktif kullanıyordum ve çok memnundum. Özellikle adaptif cruse kotnrol ve kör nokta uyarı vazgeçilmezlerim oldu. O yüzden araç değiştirirken bu özelliklerin olması önceliğim oldu. Gönlüm yine Honda'da kalmaktı fakat Hrv'nin bagajının küçük olması Crv'nin ulaşılamayacak fiyatlarda olmasından dolayı başka model arayışlarında Peugeot özellik, donanım ve fiyat olarak en mantıklısı oldu. Umarım ekonomik şartlar daha iyi olduğunda yeni kasa CRV ile tekrar görüşebiliriz. İyi forumlar

fx2006

0
Ad Soyad
Ahmet Mehmet
Aracınız
Civic FE1 2021
Hocam hayırlı olsun iyiki benzinli almışsınız adblue arızası yüzünden şikayetvar sitesinde millet çileden çıkmış durumda 10binde 20binde motor indirenlermi dersin adblue motoruna 10-15bin ödeyenlermi dersin acayip bir ortam, yalnız 2008 ve 3008 de hayalet gösterge sorunuda varmış bilginiz olsun, sanırım camı puslanıyormuş neyden kaynaklandığını bilmiyorum ama bir çok kullanıcı puslanmadan bahsetmiş ve yedek parça bekliyorlarmış, tahminimce yıkama sırasında ilaçlı bezle silinmesi gibi bir durum olabilir bu konuya dikkat etmenizi tavsiye ederim çünkü onun hayalet göstergesi 3d olduğu için puslanınca hiç birşey görünmüyor felan diye yazmışlar.
Teşekkürler. Allure 1.6 puretech benzinli. Opsiyon olarak güvenlik plus paket ve black diamond tavan var

VaiN

Özel Üye
Ad Soyad
Uğur Şenyavaş
Aracınız
Diğer Markalar
Merhaba arkadaşlar,

2020 model Honda civic 1.5 executive plus aracımı geçen hafta sattım. Aileme katılacak 2. ufaklık için suv arayışlarındaydım ve Peugeot 3008'e geçiş yaptım. Ayrılırken, civic 1.5 hakkında bir kaç şey söylemek istedim. Öncelikle aracımdan boyası hariç oldukça memnundum. Çok fazla dip gaz gezmediğimden yakıt tüketimi kararındaydı (Ortalama 100 km de 6.1 lt). Konfor olarak 3-4 saatten sonra koltuklar yoruyordu. Onun dışında problem yoktu. Honda sensing özelliklerini gayet aktif kullanıyordum ve çok memnundum. Özellikle adaptif cruse kotnrol ve kör nokta uyarı vazgeçilmezlerim oldu. O yüzden araç değiştirirken bu özelliklerin olması önceliğim oldu. Gönlüm yine Honda'da kalmaktı fakat Hrv'nin bagajının küçük olması Crv'nin ulaşılamayacak fiyatlarda olmasından dolayı başka model arayışlarında Peugeot özellik, donanım ve fiyat olarak en mantıklısı oldu. Umarım ekonomik şartlar daha iyi olduğunda yeni kasa CRV ile tekrar görüşebiliriz. İyi forumlar

Hayırlı olsun iyi günlerde kullanın. Çok beğendiğim bir araç. Benim de yapmayı düşündüğüm bir değişiklik aslında. Kullanım tecrübelerinizi merak ediyorum. Ara sıra bizleri bilgilendirirseniz sevinirim.

Geri