Klima düzgün soğutmuyor.

Aracınız
Merhaba arkadaşlar. Arabanın kliması canlı soğutmuyordu. Klima gazı eksilmiştir diye düşünerek tekrar gaz basımı yaptırdım. Sonra pek bi fark yapmadı. Klimacı kontrol esnasında arabanın devrinin yükselttiğinde soğukluğun arttığı ve kompresör verimli değil sen böyle kullan bozulunca yaptırırsın dedi. Başına gelen varmı arkadaşlar. 2012 95000 km’de.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Merhaba arkadaşlar. Arabanın kliması canlı soğutmuyordu. Klima gazı eksilmiştir diye düşünerek tekrar gaz basımı yaptırdım. Sonra pek bi fark yapmadı. Klimacı kontrol esnasında arabanın devrinin yükselttiğinde soğukluğun arttığı ve kompresör verimli değil sen böyle kullan bozulunca yaptırırsın dedi. Başına gelen varmı arkadaşlar. 2012 95000 km’de.

Fb7 klima sistemi güzel soğutuyor, sizin sistem de bir sıkıntı var sanırım.

Aracınız
Klimada problem var. En düşük derecede kullanıyorum. Düzgün çalışmış olsa buz gibi donmamız lazım. Bakalım acaba kompresör tamir yaptıran arkadaşlar varmı

Selamı aleyküm arkadaşlar klima açmadan 16 derece ye alınca en klima çalışıyormu cama vermiyorum ve klima o kadar çok fazla soguk üflemiyor neden olabilir sizce şimdiden tşkler

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FD6 2008
2008 CİVİC VAR BENDE bu yaz 50km üstü klima iadare edıyordu. ama 50km hız altı soguk zayıflıyor lambalarda falan durdugumda soğuk resmen bıtıyor can cekısıyordu. elektrıkcı arkadasa goturdum 500 cc gaz olması gereken aracta 170cc vardı veya kalmıstı. kaçak bulamadılar 500cc tamamladık. şuan kılıma resmen buz üflüyor yolda veya rolantıde hiç farkı yok. bıldıgınız buz soğuğu üflüyor.

Geri