Klıma ile ilgili servis sorunu

Aracınız
Civic FC5 2017
Klıma kompresör , kondansatör klıma soğutma vs gibi şeylerden sıkayet eden ve servıse gidip yaptıran olduğumu ücretler neler paylaşırsanız sevınırım servıs her türlü arızayı kullanıcıya yüklüyor

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Fc5 kasada klima ilgili kronik problemler oldu. Genelde garantiden değiştirildi. Sıkıntı çıkaran görmedim.

Aracınız
Civic FC5 2020
Benim aracım 2020 Eco Elegance, güney bölgemizde klima yetersiz şikayetiyle Mersin yetkili servisine müracaat ettim, klima radyatörünü garanti kapsamında değiştirdiler. Şu an klima iyi soğutuyor.

Aracınız
Civic FC5 2018
Benim aracım 2018 civic dizel klimayı açtığımda ses geliyordu servise söyledim klima radyatörü garantiden değişti kronik sorunmuş yeni kullandıkları radyatörler güncellenmiş

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
Benim aracım 2018 civic dizel klimayı açtığımda ses geliyordu servise söyledim klima radyatörü garantiden değişti kronik sorunmuş yeni kullandıkları radyatörler güncellenmiş

Size değişim yaptıklarına göre radyatör garantisi 3 yıl değil. Doğru mudur?

MI 6 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Farklı bir konu başlığında 2016-2018 civic ler için amerika honda tarafından sorunlu klimalar için km farketmeksizin 10 yıl garanti verildiği yazıyordu. Sıkıntı çıkaran servis olursa honda globalle iletişime geçilebilir bence.

Geri