Civic FC5 Klima Izgarısını Geçmeyecek Multimedya

Aracımdaki hali hazırdaki elegance eco navigasyonsuz multimedyayı değiştireceğim . Fakat aynı ölçülerde android cihazı bulabilir miyim ? Aynı ölçüden kasıt klimayı ızgarasını kapatmayacak şekilde .. Bilgisi olan yardımcı olurdisa sevinirim .

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Aracımdaki hali hazırdaki elegance eco navigasyonsuz multimedyayı değiştireceğim . Fakat aynı ölçülerde android cihazı bulabilir miyim ? Aynı ölçüden kasıt klimayı ızgarasını kapatmayacak şekilde .. Bilgisi olan yardımcı olurdisa sevinirim .

Ben bir yıldır kullanıyorum klimaya bir etkisini görmedim yakından tam hiza da bakıldığı zaman klima ızgaralarını geçmediği gözüküyor.
Piyasadaki çoğu cihaz bu şekilde.

Ben bir yıldır kullanıyorum klimaya bir etkisini görmedim yakından tam hiza da bakıldığı zaman klima ızgaralarını geçmediği gözüküyor.
Piyasadaki çoğu cihaz bu şekilde.

Sağolasın bugün taktırdım dediğin gibi hemen hemen aynı hizaya denk geliyor.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Teşekkür ederim sağolasın . Markası cyberaudio , 2 gb ram 16 gb hafıza mevcut . İş yerimin yanındaki bir firmadan aldım ve orda taktırdım . 2 gün oldu şuan için memnunum . Navigasyon açık iken müzik dinleyebiliyorsun ram sorun teşkil etmiyor.Zamanla kurcaladıkça daha çok bilgi verebilirim . Şimdilik resmini ekliyorum , akşam çektiğim için karanlık :) IMG_3499.JPGIMG_3498.JPG

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Teşekkür ederim sağolasın . Markası cyberaudio , 2 gb ram 16 gb hafıza mevcut . İş yerimin yanındaki bir firmadan aldım ve orda taktırdım . 2 gün oldu şuan için memnunum . Navigasyon açık iken müzik dinleyebiliyorsun ram sorun teşkil etmiyor.Zamanla kurcaladıkça daha çok bilgi verebilirim . Şimdilik resmini ekliyorum , akşam çektiğim için karanlık :) Ekli dosyayı görüntüle 255059Ekli dosyayı görüntüle 255060

Merhabalar önden yaklaştığınızda ön park sensörlerini görüntülü olarak gösteriyor mu?

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri