Klima neden sogutmaz?

Aracınız
Civic FC5 2019
2019 fc 5 vtec turbo aracim arkadaslae sogutmuyor.sicak ufluyor.arac yeni sorunu da yoktu.fikriniz nedir?

WolfRaM

Özel Üye
Aracınız
Civic FC5 2019
2019 fc 5 vtec turbo aracim arkadaslae sogutmuyor.sicak ufluyor.arac yeni sorunu da yoktu.fikriniz nedir?

Geçmiş olsun, siz de bizim gibi kronik soruna yakalanmışsınız.
Acilen bir servise gidin ve garantiden değiştirin, ellerinde radyatör olmayabiliyor o sebeple sipariş verip bekleme süresi falan bu sıcaklarda telef olmayın bir an evvel gidin derim.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
Geçmiş olsun, siz de bizim gibi kronik soruna yakalanmışsınız.
Acilen bir servise gidin ve garantiden değiştirin, ellerinde radyatör olmayabiliyor o sebeple sipariş verip bekleme süresi falan bu sıcaklarda telef olmayın bir an evvel gidin derim.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Garantim devre disi daha once ozel serviste bakim.yaptirmistim.
Tekrar ozel serviste radyator degistirtsem fiyati ne tutar ?

Ah ah çok kotu o zaman çok pahalı parça işte sırf bundan dolayı garantiyi bozmamsliydiniz aracın belli başlı kronik sorunları var okuyup ona göre aksiyon almaliydiniz dışarda parçayı orjinal bulur musunuz bilemem ama serviste deli paralara yaparlar zor durum ah wh

Ad Soyad
Ufuk
Aracınız
Civic FC5 2018
Garantili ise aracınız servis ücretsiz yapacaklarsa GAZ dolumu ve kontrol yaptırın....Yok garanti ye girmez diyorlarsa Sanayide iyi bir klimacı bulup gaz doldurun...sorun yoksa klima motorunda 200-300 tl bişeye gaz dolumunu yaparlar...

2018 Eco elegance otomatik 63.000 de 2021 yılı mayıs ayında satın aldım.. aracın kliması sıcak üflüyordu...Gittim sanayi de 180 tl ye gaz doldurdum....şuan problemim yok...70.000 de aracım

EK BİLGİ : Fc5 Lere basılan gaz ( 2016 sonrası araçlara basılan klima gazı) daha çevreci bir gaz olduğu için....bitme olasılığı çok yüksekmiş....2016 öncesi araçlara basılan gaz daha uzun ömürlü imiş...Sanayi de klimacı böyle dedi...

Son karar sizin...Güzel sürüşler

SM-A705FN cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Son düzenleme:
Aracınız
Civic FC5 2019
Kisin sicagi da iyi uflemiyordu.
Ama benim aracim kazaliydi.hasarda klima gazi klima borulari gortumu radyator fan.hepsi yeni degismisti.tramer sirgulamasinda boyle geciyordu.

Hala nedenini anlamadim.ama bi klimaciya gosterip neden sogutmuyor diye baktirayim en iyisi.benim aracim 30 bindeydi bu arada.

Geri