KLİMA TEMİZLEME VE DETAYLI TEMİZLİK

Aracınız
Civic FD6 2011
Merhablar;

Herkeze Selamın Aleyküm Arkadaşlar Sağlıklı Ve Huzurlu Günler Dilerim Herkeze Malum Yasaklar Kalkıyor Araca Tatile Çıkmadan Güzel Bir Detayling Yapmayı Düşünüyorum İç Dış Baya Uğraşcam Kafamdaki Plan Kısaca Anlatmak İstersem Kapı Döşemeleri - Orta Konsol - Arka Koltuklar - Ön Klima Izgaraları - Ayak Altı Hava Landırma Izgarası Bu Malzemeleri Söküp Güzel Bir Temizlik Yapma Planım Var Kapı Döşemeleri Sökmüşken Kapı İÇİ Temizleme Hondalarda Kronik Sorun Kapıdan Sul ALMA Sorunu Yaşamamak İçin Kapı Poşetleri Değişimini Yapmayı Planlıyorum Taban Halısı - Koltuklar -kemerler - tüm plastik aksam temizliği - tavan - kısacası heryer inşallah sizlerede fotoraf ve vidyo göndermeye çalışcam ve en son olarak polen filtresi söküp araç içinde klima bombası patlatmayı düşünüyorum tertemiz olsun ama bir tandığım abim Meguiras MARKA Klima bombası kullanmıştı çok güzel bir hoş koku bırakmıştı fiyatı biraz pahalı ama en az 4 ve 5 ay rahat kitmişti kokusu acayip bişey di bide Würth marka var on biraz ucuz ama bende böyle bir detaylı temizlik yapmışken sonunuda güzel bitirelim dedim biraz laf kalablığı yaptım kusura bakmayın detaylı temizlik yaparken tavsiyelerinz nelerdir bekliyorum çok tşk herkeze iyi günler
i

Aracınız
Civic FD6 2011
Honda Cıvıc FD6 2011 Elegance Model İçin Parçaların Sökülüşünü Nasıl Yapıyorum Örnek ALdığım Vidyoları Ekliyorum Belki Bir Faydam Olur

1. ÖN TARAFTAKİ KLİMA IZGARLARI SÖKÜMÜ

2- ORTA KONSOL SÖKÜMÜ

3- KAPI DÖŞEMESİ SÖKÜMÜ ( TÜRKÇE )

4- KAPI DÖŞEME SÖKME ( DETAYLI ANLATIM İNGİLİTÇE )

5- ARKA OTURMA MİNDERİ SÖKÜMÜ

Ad Soyad
Mustafa
Aracınız
Civic FB7 2013
Arkadaşlar klimayı ilk açtığımızda gelen kötü kokuyu gidermek amaçlı klima temizligi yapmak istiyorum daha öncesinde sprey şeklinde olanlardan (klima bombasi diye geçiyor ismi) kullandım pek fayda etmiyor artık. Köpük şeklinde hava kanallarından sıkılanlardan kullanmak istiyorum fakat tedirgin oluyorum açıkçası elektronik aksam vs. zarar veriyor mu kullanan arkadaşlar var mı neye dikkat etmek gerekiyor acaba?

Geri