Klima

Kaçak tespit edildi mi? Kapalı devre sistemde 475 gr gaz nasıl eksilir?

"Vtec" Bir milin yaptığı fırlamalıklar bütünüdür...

Herhangi bir kacak tespit edilmedi tesisatta. Ama anladigim kadariyla vakum yapilinca sistemi bosaltiyor ondan dolayi 475 gram basildi herhalde

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Herhangi bir kacak tespit edilmedi tesisatta. Ama anladigim kadariyla vakum yapilinca sistemi bosaltiyor ondan dolayi 475 gram basildi herhalde

Fabrikada aynı cihazı bizde kullanıyoruz. Güvenilir ve sağlam bir cihaz. Umarım kaçak testini uzun tutmuştur. Dediğiniz gibi önce gazın tamamını vakumlayıp daha sonra istediği süreyi cihaza girip kaç dakika kaçak testi yapılacağını belirliyor.Daha sonra yeniden gaz basılıyor. Araçtan kaç gr gaz topladığını görebildiniz mi?

Fabrikada aynı cihazı bizde kullanıyoruz. Güvenilir ve sağlam bir cihaz. Umarım kaçak testini uzun tutmuştur. Dediğiniz gibi önce gazın tamamını vakumlayıp daha sonra istediği süreyi cihaza girip kaç dakika kaçak testi yapılacağını belirliyor.Daha sonra yeniden gaz basılıyor. Araçtan kaç gr gaz topladığını görebildiniz mi?

Kaçak testi yanılmıyorsam 10 dakika oldu toplam 475 gram toplandi galiba fiş almayı unuttum ama dediklerim kesin degil cunku cok anlamiyorum hocam ekrandan okuduklarimi aktariyorum sadece

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Geri