Civic FC5 Km Bilgisi

Aracınız
Civic FD6 2008
Merhabalar
Civic 2020 Eco elegance kullanıcısıyım.Menüleri kurcalamama rağmen aracın kmsini göremiyorum.Yakıt göstergesinde katedilen km görünüyor ama Aracın toplam kmsi nereden görünüyor? Yardımcı olursanız sevinirim.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız LPG'de ise kadranda LPG menzilini, yakıtı benzine alırsanız benzin menzilini görürsünüz.

Şöyle ki benzin’e ve benzin kadranına geçiş yaptım benzini de fulledim uzun yol yapacağım için. Sağdaki ışıklı kısım full ama araba işaretinin yanındaki km de 170km yazıyor ve sürekli düşüyor. Resim çekip buraya yüklemeye çalışıcam bugün. 2018 eco exe. Bu arada araç.

Şöyle ki benzin’e ve benzin kadranına geçiş yaptım benzini de fulledim uzun yol yapacağım için. Sağdaki ışıklı kısım full ama araba işaretinin yanındaki km de 170km yazıyor ve sürekli düşüyor. Resim çekip buraya yüklemeye çalışıcam bugün. 2018 eco exe. Bu arada araç.

Aracınız bu ekranda olmalı. Mesela şu anda LPG ile 141 km menzil gösteriyor. Bu ekranda iken başka hiçbir tuşa basmadan sadece aracı benzine alın, o zaman da benzin menzilini görürsünüz.

IMG_20200420_163250.jpg

Aracınız bu ekranda olmalı. Mesela şu anda LPG ile 141 km menzil gösteriyor. Bu ekranda iken başka hiçbir tuşa basmadan sadece aracı benzine alın, o zaman da benzin menzilini görürsünüz.

Ekli dosyayı görüntüle 264086

Araç benzindeyken de aynı yere bakıcaz değil mi?Ben araca gidene kadar siz atmışsınız :) Benim benzim full ama o 170km gösteriyor. 700km falanyazması lazım değil mi?

Evet aynı yerden bahsediyorum. Ben araca gidene kadar siz atmışsınız :) Benim benzim full ama o 170km gösteriyor. 700km falanyazması lazım değil mi?

Menzil sizin sürüş karakteristiğinize göre değişir. Ancak 170 km'de olmaması gerekir.

Yani agresif bir kullanım yok. Bir de benzin fullendiğinde yükselmesi gerekmez mi? Ben bugün atıyım kadranı. Sürekli benzinde kullanmadığım için bakmıyordum ama bugün lpg bittiğinde benzine geçince farkettim. Teşekkürler cevap için

çubuk deyip geçmeyin ,çok işe yarıyor,,o çubuğu çevirdiğimizde ekranın parlaklığını ayarlandığını bir sene sonra farkettim.
(ses açma kapama düğmesini dokunmatik yapıpta o çubuğa dokunmayan arge mühedislerine sevgilerimi yolluyorum) :)

Geri