Kod Adı Crocodile

Aracınız
Civic FD6 2010
Allah kaza bela vermesin . Massallah. Gözlerim enkei rpf01 jant ep3 direksiyon vti stop ve kare jdm sis farı aradı ? bu eklentilerle bir tık ileriye gider herhalde.
1.6 emme ve açık hava filtresi biraz daha rahatlatır bu minik canavarı.
Benimde niyetinde var 1.4 iş alıp toplamak ama fiyatlar hiç de alıp toplanilacak gibi değil. Arada bakınıyorum bakalım inşallah dusururum bir tane de ben toplarım ?

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Merhaba aracımın aldığımdan bugüne hikayesini ve son halini linkte görebilirsiniz.

:)
Proje araçlarına binmekte ayrı bir zevk veriyor. Sanki kendine has bir araç yapmış gibi oluyosunuz. Amacınız hız değilmiş. Sade ve güzel bir modifiye olmuş. Güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Aracınız
Civic EK
Aracınız çok güzel olmuş. Kazasız belasız güle güle kullanın. Yapılan işlemlerin maliyetini yazar misiniz.
Teşekkürler. Ortalama 20K

Proje araçlarına binmekte ayrı bir zevk veriyor. Sanki kendine has bir araç yapmış gibi oluyosunuz. Amacınız hız değilmiş. Sade ve güzel bir modifiye olmuş. Güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Allah kaza bela vermesin . Massallah. Gözlerim enkei rpf01 jant ep3 direksiyon vti stop ve kare jdm sis farı aradı ? bu eklentilerle bir tık ileriye gider herhalde.
1.6 emme ve açık hava filtresi biraz daha rahatlatır bu minik canavarı.
Benimde niyetinde var 1.4 iş alıp toplamak ama fiyatlar hiç de alıp toplanilacak gibi değil. Arada bakınıyorum bakalım inşallah dusururum bir tane de ben toplarım ?

Teşekkürler Arkadaşlar. Cümlemize kaza bela vermesin

Geri