Civic FB7 Koltuk altı subwoofer tavsiyesi

Ben bu ürünü aldım. Bagajda yer kaplamaması için.Çarşamba günü elimde olur haftasonu montajını yaparım nasipse.
Çok bir beklentim yok ama tatmin edeceğine eminim.
Not: bu fiyattan almadım tabiki.

Hocam o paraya almadınız dımı o cıhazı normalde 700 800 civarı

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ya aslında bende bagaja kabin koyma taraftarıydım ama araç sedan olunca istediğimiz sesi alamadık. İlla 30 cm falan istiyo o zamanda plaka stoplar zıngırdamayan yer kalmıyor. Bizzat test ettim. Sizde şuan bişey olmayabilir ama ilerde illaki olacaktır. Kuzenin 2013 astra j sedan aracında da aynısı oldu pazar günü montaj yapılmış jetta da da aynısı. O yüzden vazgeçtim. Umarım sizde ilerde zırıldamalar başlamaz. O yüzden modifiye edilmiş yada araca göre tasarlanmış pandizot düşünüyorum. Koltuk altı neden takamadığımızı yukarıda paylaştım. Yinede hayırlı olsun bol müzikli sürüşleriniz olsun

FIG-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Anfimin bas kontrol ünitesi oldugu için bası istedidiğim gibi acıp kapatabiliyorum abartmadan kullanılırsa bı problem olmaz die dusunuyorum

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2015
Sonunda arayışlarım sonucu istediğim ürünü buldum. İstediğim şey küçük ve yer kaplamayan aynı zamanda müziğin bass eksikliğini giderecek uğultu yapmayacak bir şeydi. Bagajın kenarına sinsice oturdu. Kendinden amfili ve üzerinde gain (kazanç) yoğunluk vb bir sürü ayar var. Çapı küçük olduğu için kısık seslerde de bası çok net veriyor. Araç sedan olduğu için bir nebze ses içerde kaybolsa da dikiz aynalarını titretiyor. Sonuçta 20 cm. Piyasadaki bmw mercedes vb araçların çıkardığı bastan daha fazla ses veriyor (ki ben kıstım baya) aşırı derecede memnun kaldım. Alt frekansları gerçekten çok güçlü. Üstelik portu yukarı baktığı için bagajda titreşim olmuyor. Bundan önce defalarca 30 cm subwoofer kullandım emin olun gerek yok. Resimler aşağıda. images%20(4).jpegIMG_20200711_150135.jpeg

FIG-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri