Civic FC5 Koltuk yırtılması(deri)

2017 fc5 civic exo executive aracımın koltuğu yırtıldı.nerde yapabilirim.servis ne kadar alır.bilgisi olan paylaşırsa mutlu olurum

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

2017 fc5 civic exo executive aracımın koltuğu yırtıldı.nerde yapabilirim.servis ne kadar alır.bilgisi olan paylaşırsa mutlu olurum

Eğer garanti vs. bittiyse servise değil bir oto deri döşemeciye gidin. Sadece fiyat değil ustalık bakımından da daha iyi olur. Çünkü servise kalsa komple koltuğu değiştirir :)

Benim de aracım Sport Plus. Daha 500 km işlem kumaş koltuğu cebimde anahtarla ufak bir şekilde yırttım. Servis komple değiştirilir dedi, bunun tamiri mümkün müdür?

Benim FB7 nin de kolçak derisi yırtılmıştı, garantiden değiştirmiştim. (Çiftkurtlar'da, 2016 da falan) Garantiyi zorlayın biraz, yaparlar muhtemelen. Şayet Garantiden yaptıramazsanız istanbul Maslak Atatürk Organize de döşemeciler var. 1 sokak komple döşemeci. orijinalinden bile daha iyi yapıyorlar.

Geri