Civic FC5 RS Komple ppf kaplama+cam filmi+sunroof

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017

akif

0
Aracınız
Hayırlı uğurlu olsun parlaklık güzelde 9 bin tl civarı bir para boyayı korumak için aşırı pahalı hocam. 'Ben' böyle birşeyi ancak araba torunlarıma orjinal boyasıyla klasik olarak kalsın düşüncesine kapılsam yapardım çünkü 1-2 yılda bir değiştiriyorum arabayı. Güle güle kullanın.

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Hayırlı uğurlu olsun parlaklık güzelde 9 bin tl civarı bir para boyayı korumak için aşırı pahalı hocam. 'Ben' böyle birşeyi ancak araba torunlarıma orjinal boyasıyla klasik olarak kalsın düşüncesine kapılsam yapardım çünkü 1-2 yılda bir değiştiriyorum arabayı. Güle güle kullanın.

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Teşekkür ederim arkadaşım. Ben olayı sadece parlaklık olarak görmüyorum. PPf in açılımı "paint protection film" yani boya koruma filmi sen de bilirsin. Aracı ben 22.000km de daha yeni aldım, üzerinde önceki sahibinden kalan muhtelif kılcal çizikler, sağ arka çamurluk üzerinde hafif sürtmeden kaynaklı çizikler, ufak tefek taş izleri var. Yıkama dahi düzgün bir şekilde yapılmazsa boyaya zarar veriyor. Bir de bizim Civic lerin boyası ve verniği baya ince.

İşte bunlardan mümkün olduğunca koruma için yaptırdım.

1-2 yılda bir arabayı değiştiriyorsan haklısın. Ben daha uzun süreli düşündüğüm için aya vurduğumda 160-170 TL ye geliyor. Daha ucuz uygulamalar var ama çok araştırdığım için tavsiye eder misin desen etmem.

Aracınız
Civic FC5 2019
Aracınız gerçekten çok şık olmuş. Güzel günlerde kullanın.
Ben ön cam ve sunroof için cam filmi yaptırmayı düşünüyorum.
0.5 ya da daha şeffaf olacak, görüşü engellemesin.
Sizin maliyet ne kadar bu ikisi için.?
Yan ve arka camları aracı alırken yapmışlardı.
Teşekkür ederim arkadaşım. Ben olayı sadece parlaklık olarak görmüyorum. PPf in açılımı "paint protection film" yani boya koruma filmi sen de bilirsin. Aracı ben 22.000km de daha yeni aldım, üzerinde önceki sahibinden kalan muhtelif kılcal çizikler, sağ arka çamurluk üzerinde hafif sürtmeden kaynaklı çizikler, ufak tefek taş izleri var. Yıkama dahi düzgün bir şekilde yapılmazsa boyaya zarar veriyor. Bir de bizim Civic lerin boyası ve verniği baya ince.

İşte bunlardan mümkün olduğunca koruma için yaptırdım.

1-2 yılda bir arabayı değiştiriyorsan haklısın. Ben daha uzun süreli düşündüğüm için aya vurduğumda 160-170 TL ye geliyor. Daha ucuz uygulamalar var ama çok araştırdığım için tavsiye eder misin desen etmem.

SM-A705FN cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Aracınız gerçekten çok şık olmuş. Güzel günlerde kullanın.
Ben ön cam ve sunroof için cam filmi yaptırmayı düşünüyorum.
0.5 ya da daha şeffaf olacak, görüşü engellemesin.
Sizin maliyet ne kadar bu ikisi için.?
Yan ve arka camları aracı alırken yapmışlardı.

SM-A705FN cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Çok teşekkür ederim.

Öncelikle camlar için kesinlikle Llumar tavsiye ediyorum. Serisine göre değişiyor ancak tahminim ikisi 750 TL civarı tutar.

Geri