Kontak Anahtarı başıma gelen olay

Merhaba , bugun sabah isten cikacakken anahtari yitirdim arabayi acip esyalari koymustum sonrasi meçhul .ofisi arabayi iyice aradik taradik 3 saat sonra is arkadasim kendi anahtariyla birlikte cantasina atmis yanlislikla bulduk sonunda. Zor zanaat hele yedegi yoksa . bu anahtari kiyida kosede yaptirma sansimiz varmi duz anahtarini elektronik devre harici yani

F1453 plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

[MENTION=1919]fahrios[/MENTION] Geçmiş olsun, yaptırabilirsiniz ama biraz tuzlu olur, düz anahtar yaptırırsanız hiç bir işinize yaramaz.

Daha kötüsü bagajı kumandadan açıp sonra anahtarı bagajda unutmak ve kapılar açık sanıp bagajı kapatmak.
O sahne o yaşanan durum en kral korku filmi sahnesinde yok.

Hocam digeri daha tuzlu degil mi duz kac paradir orjinal gibi yaptirmak kac paradir

Sanayide 150 200 TL ye yapılıyor , lakin ufak bir sorun var , belirsiz bi zaman içinde yuklenen kodlar silinebiliyor ama kesin olarak silenecek diye bi kaide yok , tamamen kısmet işi o iş :)

servisi bilemiyorum ama mazda nın ki 650 TL felandı. :S honda nında aşağı kalır tarafı olacağını sanmıyorum.

Daha kötüsü bagajı kumandadan açıp sonra anahtarı bagajda unutmak ve kapılar açık sanıp bagajı kapatmak.
O sahne o yaşanan durum en kral korku filmi sahnesinde yok.

O sahneyi yaşadım :)
Yedek anahtar da yoktu, çilingire bagajı açtırmıştım :)

Anahtarsız çalıştırma olmadığından bu aptal işlerle uğraşıyoruz. kaç yıldır megane'larda var.

Sadece anahtari yaptirsak 150 -200 mu ya :D

Bi yere sordum 120 tl dedi .

Geri