Konumuz Cam Filmi :)

kara82

0
Aracınız
Kutahyada bir Usta acilisa ozel 250 liraya 3m cam filmi yapıyor. Bilgilerinize

Aracınız
İstanbul Anadolu yakasında varmı bildiğiniz bir yer . Bide bu işin yasağı hala belli olmadı galiba. ben arkayı 2 önleri 1 yaptırım diyorum

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Arkadaşlar cam filmi yaptırmaya karar verdim 3m yada lumar Anadolu yakasında bildiğiniz bir usta varmı . Lumar Ahmet araç bizde kalmalı camları sökmemiz lazım dedi 550 istiyor . Ziebart camları sökmem 950 tl dedi.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

esaret

0
Ceza yağdırırlarken aralardan derelerden giderek atlatmaya çalışıyordum. Millet tepki gösterince ben de sökmedim zaten de kıyamadım. Llumar olunca. Bismillah dedik artık sökelim. Denedik soğukta çatlıyordu vazgeçtik. Ertesi gün tayyip çıktı olmaz böyle şey dedi. 2 numara film var şu an. Kolay kolay yasaklayacaklarını sanmıyorum tekrar.

D6503 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Bende yaza doğru tekrardan yaptırcam. Ön cam hariç tüm yanlar %35 ve en arka cama %5 yaptırcam.
Yalnız 1 yer hariç hepsi mügen rüzgarlıkların bir taraftakini sökmemiz lazımki iki tarafında kalıbını alayım dediler.
Lumar 450 tl, suntek 450 tl, 3m 550 tl, rayban 750 tl dediler.
Size sorcağım bu rüzgarlık sökme işi nedir?

SM-G930F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Kardeşler oto cam filmi diye bi'yer. İşçiliklerini hiç bilmiyorum geçerken görmüştüm öyle bi fiyat aldım. Ömür boyu garanti veriyor ama. Muayene de ağır kusur sayılırken söktüğümüzle kaldık filmi havalar iyice ısınmadan geri yaptırmayı planlıyorum bende.

Kün feyekün..

Geri