Kulakiçi Kulaklık Tavsiyesi

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Telefondan müzik dinlerken bassları güçlü ancak tizleri de çok geride olmayan kulakiçi kablolu veya kablosuz kulaklık tavsiyelerinizi bekliyorum :)

gunesec

Özel Üye
Telefondan müzik dinlerken bassları güçlü ancak tizleri de çok geride olmayan kulakiçi kablolu veya kablosuz kulaklık tavsiyelerinizi bekliyorum :)
Kablolu iPhone kulaklığı kullanıyorum ben. Hem MP3 player,hem note8 pro, hem de bilgisayarda. Tam dediğiniz ayarda. Ayrıca Bluetooth olarak xiomi nin kablosuz kulaklığı var. Fazla para vermeye gerek yok ben memnunum.

Aracınız
Civic FD6 2011
Merhablar ;

Abi 1 Yıldır Kullandığım HAYLOU G1 PRO Kullanıyorum Jarzı Rahat 2 Hafta Her Gün Kullanıyorum İşe Gidip Gelirken Çok Rahat Herkangi Bir Sıkıntısı Yok Çok Rahat Basları Çok Güzel Tek Sıkıntısı Kulaklıkla Konuşurken Sesleri Almıyor Memnunum Tavsiye Ederim..

Aracınız
Civic FD6 2009
xiaomi hybrid pro öneririm. Zamanında 50 liraya gearbestten almıştım. Ama her telefonda verim alamazssınız. Ben iphonede kullanmıştım ve acayip memnun kalmıştım baslar tizler çok orantılı ve potansiyeli olan bir kulaklık. Gaming laptop vardı bir sinirle kırdım o esnada kulaklık ta kullanılmaz hale geldi. Nedense 5 binliralık bilgisayar yerine 50 liralık kulaklığa üzümüştüm :D Ama dediğim gibi android cihazımda ses performansı çok düşüktü sıradan kulaklık gibi. Ama iphone, laptop ve üst segment android cihazlarda muhteşem diyebilirim.

Aracınız
Civic FD6 2010
Haylou T-15 kullanıyorum, şarj sorunu yok çünkü kutusu küçük bir powerbank :) Ses kalitesi fiyat performans oranında gayet iyi, basları tam alabilmek için kulağa tam yerleştirmeli ve doğru uç kullanmalı.(3 farklı uç ile geldi)

Ancak , ses tonu bazen kayıyor tabi bu benim eski telden kaynaklı da olabilir. Çünkü internette böyle bir sorun yaşayan bulamadım.

Telefon görüşmesinde fena değil, ancak uzun çubuk gibi olan kulaklıklar haliyle mikrofon pozisyonu nedeni ile daha avantajlı.

Mümkün olsa kulak üstü olanlardan almak isterdim (müzik dinlemek için). Çünkü hareket halinde iken kesinlikle düşme gibi bir durumu yok ancak eklemlerimin sesini duyuyorum :)) Kulaklığı gevşek takarsam da baslar zayıflıyor.

Ad Soyad
Arif SERÇEOĞLU
Aracınız
Civic ES7 2004
Abi ben de 3 adet bluetooth lu kulaklık var. En son Jabra 25e aldım oyun için. Pubg de Gecikme bile yok anlık veriyor sesleri. Bass tiz performansı da çok iyi. uygun fiyatı 350-400 civarıydı. Şiddetle tavsiye ederim fiyatına göre çok çok iyi ve pil performansı dayanma sıkıntısıda yaşamazsınız

EVR-L29 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri