Kurumsal 2.El Firmasından FE1 Executive Plus Almak

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
hayırlı olsun güle güle kullanın. vavacars'a göre şikayet puanları düşük aldığınız şirketin ama süreçte veya sonrasında bir sıkıntı yaşadınız mı?

Aracınız
Diğer Markalar
hayırlı olsun güle güle kullanın. vavacars'a göre şikayet puanları düşük aldığınız şirketin ama süreçte veya sonrasında bir sıkıntı yaşadınız mı?

Teşekkürler, çok sağolun. Herhangi bir sıkıntı yaşanmadı hocam. Banka tarafında bir aksaklık oldu. Onu çözmek biraz zaman aldı. O süre zarfında başka araçlara bakmaya gelenlerden bizim aracı gözüne kestirenler oldu ama hiç bi şekilde aracı başka alıcılarda istiyor vs şeklinde bi tutumları da olmadı. Tabi bu dediklerim sıfır ayarında olan araç için geçerli. Yaşı yüksek, km yapmış araçları satın alma işleminde sıkıntılar çıkıyor mu bilemiyorum.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

WolfRaM

Özel Üye
Aracınız
Civic FC5 2019
Arkadaşlar hayırlı akşamlar. Bugün itibari ile FE1 Executive Plus sahibi olduk. Aracı ararken enteresan şekilde en uygun fiyatı kurumsal olarak bu işi yapan firmada bulduk. Bugün araca bakmak için gittik, ama alıp çıkmak nasip oldu. Kurumsal firmalar ile alışveriş hakkında aklında soru işaretleri olan var ise edindiğim tecrübe kadarıyla yardımcı olmak isterim.

Ekli dosyayı görüntüle 268684Ekli dosyayı görüntüle 268685

Hayırlı olsun, kazasız belasız güzel günlerde kullanın

Kaça Aldığınızı kimse sormadığına göre sadece ben merak ediyorum sanırım

Aracınız
Diğer Markalar

WolfRaM

Özel Üye
Aracınız
Civic FC5 2019
Geri